Кременець потопає у смітті: люди влаштували стихійне звалище біля лісу (ФОТО)

Фотографії стихійного сміттєзвалища, яке утворилося біля лісу в Кременці, поширили в місцевій інтернет-спільноті. Люди шоковані масштабами екологічної катастрофи – у деяких місцях шари з відходів досягають метрової висоти. Пишуть Тернополяни.

"Світлини самих же кременчан. Прибирати потрібно та одними руками такі масштаби не прибереш, є таке де метрові шари сміття. Тут потрібна техніка: екскаватори та вантажівки", – зазначають в групі Типовий Кременець.

Люди пишуть, що потрібно згуртуватися та прибрати сміття. Інші вважають, що невдовзі звалище виникне знову і єдиний порятунок – високі штрафи.

"Це в першу чергу треба якось контролювати те, щоб не смітили люди. Вже багато раз добровольці збирались, прибирали місто, ліси, проходить пару днів, і знову те ж саме. При чому, враховуючи, що зараз карантин, це на 95% свої ж місцеві люди і смітять, а не студенти приїжджі, чи ще хтось", – коментує Andrew Slyusarenko.

Кременець потопає у смітті: люди влаштували стихійне звалище біля лісу (ФОТО), фото-1 Кременець потопає у смітті: люди влаштували стихійне звалище біля лісу (ФОТО), фото-2 Кременець потопає у смітті: люди влаштували стихійне звалище біля лісу (ФОТО), фото-3 Кременець потопає у смітті: люди влаштували стихійне звалище біля лісу (ФОТО), фото-4 Кременець потопає у смітті: люди влаштували стихійне звалище біля лісу (ФОТО), фото-5 Кременець потопає у смітті: люди влаштували стихійне звалище біля лісу (ФОТО), фото-6 Кременець потопає у смітті: люди влаштували стихійне звалище біля лісу (ФОТО), фото-7 Кременець потопає у смітті: люди влаштували стихійне звалище біля лісу (ФОТО), фото-8
тернопіль кременець сміття.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі