“Це фантастичний простір”: тернополянка повідала про унікальний дворик у Бучачі (ФОТО)

Це – фантастичний простір, – саме так написала у своєму пості про “Арт-Двір” Oleksandra Stopnyk. На вулицю Агнона тернополянка потрапила випадково. Каже, спершу це було схоже на закуточок провінційного містечка, де ціла лавка вже є чудовою знахідкою, але.. Пише Файне місто.

“Потрапили ми туди випадково, просто вирішили випити кави, сидячи на лавці біля річки. Спершу це було схоже на закуточок провінційного містечка, де ціла лавка вже є чудовою знахідкою, але… Каву випили і помітили спочатку на будинку напис ‘у цьому будинку проживав….’, потім поруч побачили погруддя цього ж видатного мешканця. І яке було наше здивування, що проживав тут нобелівський лауреат, уродженець м.Бучач, Шмуель Йосеф Агнон. Ми звичайно ж не знали хто це, але сам факт, що тут проживав такий талант і щей удостоєний високою відзнакою, нас відверто зацікавив. Хоча до цього дня, я була переконана, що немає такої нагороди жоден з видатних уродженців України.

Потім ми помітили ще один напис на будинку, але це вже була рекламна вивіска ”кав’ярня на Агнона”. -Хм, цікаво. Треба зайти) Я ж люблю кав’ярні і цікаві ресторани, а ця місцина, явно мала б бут тематичною).

Вхід до кав’ярні, яка потім виявилась закритою, бо ж карантин, був з двору. І от переступивши вхід в двір, ми потрапили в ‘Арт двір’. В якому в той момент демонтовували виставку. І мило запросили приходити через декілька днів на нову. Але ми одним оком всеодно порозглядали цей фантастичний простір. І ще раз здивувались такій знахідці, яка неочікувано і яскраво, на рівні з своїми попередницями нас потішила і надихнула. Велике дякую тим людям, які це все створили, – поділилася враженнями тернополянка.

Проект стартував у травні 2012 року. Бучацький «Арт-Двір» із відкритою сценою розташований у єдиному в місті внутрішньому дворі закритого типу на вулиці Агнона, 3,5. Його цінністю є архітектура та чудова акустика, яку формує забудова. “Арт-Двір”- це мистецька сцена, тут виступають музичні колективи, письменники, поети, театральні об’єднання, а також відбуваються виставки художників та фотографів.

“Це фантастичний простір”: тернополянка повідала про унікальний дворик у Бучачі (ФОТО), фото-1 “Це фантастичний простір”: тернополянка повідала про унікальний дворик у Бучачі (ФОТО), фото-2 “Це фантастичний простір”: тернополянка повідала про унікальний дворик у Бучачі (ФОТО), фото-3 “Це фантастичний простір”: тернополянка повідала про унікальний дворик у Бучачі (ФОТО), фото-4 “Це фантастичний простір”: тернополянка повідала про унікальний дворик у Бучачі (ФОТО), фото-5

Фото Oleksandra Stopnyk

тернопіль бучач
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі