Тернопільські розважальні заклади економлять на працівниках?

Сьогодні, 20 лютого, Тернопільський міськвиконком не погодив проект рішення про встановлення режиму роботи розважальним закладам міста та закладам харчування. Причиною для цього став низький рівень заробітної плати тієї мінімальної кількості працівників, які працевлаштовані в ряді кафе та барів.

За словами начальника тернопільської ОДПІ Петра Якимчука, у перелічених розважальних закладах, серед яких елітний нічний клуб «Алюр», кафе «Сабантуй», «Барс» тощо, працевлаштовані максимум шість осіб, а рівень заробітної плати у закладах не вище мінімальної (900 грн. на «руки» – авт.). При цьому є відповідна методика розрахунку трудового тижня та певну кількість відвідувачів і графіку роботи закладу.

Такою інформацією мерія під час підготовки проекту рішення не володіла, тому допустила дане питання до розгляду виконкому. Однак члени виконкому за запропонований проект не проголосували. Затвердити графіки роботи виконкомівці обіцяють тільки після того, як керівники закладів офіційно оформлять своїх працівників і підвищать або подадуть графіки підвищення заробітної плати до рівня середньомісячної у Тернополі, яка становить понад 2 тис. грн.

Номер один
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі