Шокуюча історія медсестри з Тернопільщини, яка витрачає космічні суми, щоб вижити після інфікування коронавірусом (ВІДЕО)

Шокуюча історія медсестри з Тернопільщини, яка витрачає космічні суми, щоб вижити після інфікування коронавірусом, Дмитро Бондаренко

Від початку епідемії в Україні на коронавірус захворіли понад 3,5 тисячі медиків. 80% із них – досі лікуються. І ось не так давно Верховна Рада ухвалила закон, яким передбачила виплати медичним працівникам, які отримали інвалідність через коронавірус. Бо хвороба може дати ускладнення, ми всі розуміємо.

Потрібний закон, важливий, і добре, що його ухвалили, але…інвалідність ще треба довести. Наскільки це реально, 5 канал демонструє на прикладі історії медсестри. Яка перехворіла коронавірусом і тепер не може дихати самостійно. Вона живе на Тернопільщині у Монастириськах. Це її подвір’я, а це сходи, погляньте, якими жінка не може зараз ходити.

Медсестра не виходить надвір, бо під’єднана до кисневого балону, а він, відповідно, до розетки. Уявляєте, стан цієї медсестри, яка втратила здоров’я і тепер ще має доводити державі, що захворіла на роботі. Інакше грошей не буде. Сім кіл пекла. Як довести інвалідність через коронавірус?

медсестра Монастириська коронавірус
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі