Приватний вищий навчальний заклад «Медичний коледж»

Приватний вищий навчальний заклад  «Медичний коледж», Оксана Федоришин

Приватний вищий навчальний заклад «Медичний коледж» поправу посів почесне місце серед кращих навчальних закладів Тернополя.

Кілька зупинок будь-якою маршруткою чи тролейбусом, що проходять біля залізничного вокзалу, - і ви вже на зупинці «Текстильник», де за адресою Текстильна, 8а розміщений медичний коледж.

Коледж ще дуже молодий, його біографія починається з 2003 року. Та сьогодні, майже, через 17 років від дня заснування Приватний вищий навчальний заклад «Медичний коледж» має чим похвалитися. Це високі здобутки у випускників, обладнані навчальні кабінети, досвідчена команда наставників. Тут у вічній царині мудрості плекають вартових життя і здоров’я нації. Хорошим показником є той факт, що практично усі випускники навчального закладу успішно реалізовують себе на ринку праці, мають визнання серед людей.

У коледжі можна оволодіти такими спеціальностями: «Сестринська справа», «Акушерська справа», «Лікувальна справа», «Фармація», «Стоматологія», «Стоматологія ортопедична» на основі 9-ти та 11-ти класів та «Сестринська справа - бакалавр» на основі раніше здобутого освітньо-кваліфікаційного ступеня. Важливою особливістю цьогорічного вступу є те, що абітурієнти після 11 класу мають можливість вступити до медичного коледжу за результатами вступних випробувань. Кращі випускники, склавши екзамен, мають змогу стати студентами-другокурсниками медичних університетів. А медсестри-бакалаври - продовжити навчання в магістратурі й отримати диплом магістра з медсестринства.

Зараз в коледжі навчається близько 600 студентів. Навчання здійснюється на платній основі. Сюди приходять ті юнаки та дівчата, для яких прагнення служити людям, допомогти їм переросло у глибоку внутрішню потребу.

Та зрозуміло, щоб стати фахівцем, одного бажання чи мрії замало. Потрібні необхідні інноваційні методи навчання і середовище з позитивною аурою. Все це є у медичному коледжі. В навчальному закладі створені всі умови для підготовки справжніх фахівців. До послуг студентів – аудиторії, лабораторії, операційні, кабінети з необхідними фантомами та манекенами, де студенти відпрацьовують практичні навички невідкладної медичної допомоги.Практичними вміннями студенти оволодівають також у спеціально оснащених кабінетах хірургії, терапії, педіатрії, акушерства, фармакогнозії, ботаніки, стоматологічних кабінетах та лабораторіях. Також, отримані теоретичні знання, яких набули в аудиторіях коледжу, студенти підкріплюють під час проходження медичної практики у кращих лікувальних закладах міста та області і у клініці «Медівіт», яка є структурним підрозділом медичного коледжу.

Викладачі коледжу мають вчені звання, великий досвід роботи та трудовий стаж. Серед них – доценти, кандидати наук, викладачі вищої категорії, викладачі, які працювали в вишах ІІІ – ІV рівнів акредитації, а нині віддають свої знання студентам коледжу.

Коледж має гуртожиток, їдальню, бібліотеку, актову залу.

Успіх нашого навчального закладу полягає у тому, що поряд з професіоналізмом виховуємо у студентів доброту, чесність, порядність, відповідальність та небайдужість до людської біди.

Шановні абітурієнти! Запрошуємо вас на навчання до Приватного вищого навчального закладу «Медичний коледж». Головне – не помилитись у виборі майбутньої професії. Пам’ятайте:  «Якщо ви вдало виберете працю і вкладете в неї частину своєї душі, то щастя саме відшукає вас!»

Приватний вищий навчальний заклад  «Медичний коледж», фото-1 Приватний вищий навчальний заклад  «Медичний коледж», фото-2
Медичний коледж новини медичний коледж набір студентів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі