Зірка "Дизель шоу" Писаренко викликав обурення своєю заявою про дружбу росіян та українців (ФОТО+ВІДЕО)

Зірка "Дизель шоу" Писаренко викликав обурення своєю заявою про дружбу росіян та українців , Георгій Шевчук

Зірка популярного "Дизель Шоу" Сергій Писаренко здивував заявою щодо дружби росіян та українців між собою.

Як інформує "ТСН", у нещодавньому інтерв'ю Сергію Іванову в програмі "Антиподи" Писаренко зауважив, що вважає українців та росіян одним народом.

"Для мене це слов'яни, один народ. Я не поділяю ці країни", - заявив артист, який народився у шлюбі українки та росіянина, але вже доволі довгий час живе під Києвом. Однак його діти і батьки продовжують жити в Росії.

Сергій зауважив, що не розуміє, чому братські народи воюють між собою і тому не відчуває ненависті ні до одних, ні до інших.

"Чому українці і росіяни повинні стріляти одне в одного. Я не можу з цим нічого зробити, але ненавидіти за це український народ я не можу. Також не можу ненавидіти росіян, тому що вони там сидять на Уралі і не розуміють, чому так відбувається. Це, на жаль, так", - заявив актор.

Писаренко навіть припустив, що росіян та українців навмисно хтось сварить, адже на його переконання вони продовжують спілкуватися по-дружньому.

"Прості люди будуть спілкуватися. Родичі не посваряться, як би не намагався десь і хтось. Прості люди будуть спілкуватися. Зустрічаючись в інших країнах, в Туреччині, зустрічаючись на одному пляжі, українці і росіяни як і раніше поруч засмагають і сідають ввечері за один стіл, посумують, вип'ють, потім руки потиснуть і роз'їжджаються по своїх країнах. У якийсь момент втомиться хтось десь сварити нас, і ми спокійно продовжимо тиснути один одному руки", - заявив Писаренко, чим неабияк обурив користувачів.

Під відео юзери зазначили, що своїми словами Сергій знецінив Україну.

"Для цього чоловіка України нема. Це простір, де він просто пересиджує. І хочется запитати, а чому він не в Росії, якщо все однаково?", "Фу, це мерзенно. Що з головою у гостя? Йому самому не гидко бути таким "простим", "Оця їхня аполітичність і призводить до таких війн!", - писали у коментарях до відео користувачі.

Примітно, що ведучий не оминув і запитання про Крим, яке розсердило і засмутило Писаренко. Він відповів, що погодився на інтерв'ю, щоб обговорити творчі плани, "а ви вже починаєте бозна-куди". Після цього він завершив бесіду.

Нагадаємо, не так давно у скандал потрапила голлівудська зірка Ольга Куриленко, яка заявила що за національністю вона не українка, а слов'янка. Акторка заявила, що її ДНК-тест показав, що її предки походили не з України.

Зірка "Дизель шоу" Писаренко викликав обурення своєю заявою про дружбу росіян та українців (ФОТО+ВІДЕО) , фото-1
Писаренко Дизель_шоу дружба_росіян_і_українців
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі