Відтепер тернопільські студенти в інтернеті можуть взнати всю правду про своїх викладачів

Старшокурсники  розповідають представникам молодших курсів про те, як знаходити спільну мову із викладачами. Ті в свою чергу будуть перевіряті, які методи із досвіду “страших поколінь” дієві, а які – не дуже…

Сучасні технології є сприятливими для студентів не лише у плані здобуття знань та пошуку рефератів. Ми випадково натрапили на інтернет-ресурс, на якому кожен користувач може написати свій відгук про того чи іншого викладача кожного із вищих навчальних закладів України.  Є серед них і тернпоільські вузи. Кожен бажаючий може не лише висловити свою думку про викладача, але й оцінити його на рахунок володіння ним предметом, відношення до хабарів, почуття гумору, вимогливість та ставлення до студентів. Пропонуємо тернопільським студентам і тим, у кого студентські роки вже позаду загялнути на сайт, відшукати свій навчальний заклад, та розповіти все, що ви думаєте про наших викладачів.

До слова, один із молодих ресурсів міста Тернопіль пропонує студентам висловитися стосовно того, що вони думають про викладачів тернопільських вузів. Для обговорення викладачів на сайті “Тернопіль – студентська столиця” виділена ціла рубрика.

like
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі