"Після вбивства пішла пити каву": на Тернопільщині мачуха задушила 10-річну дівчинку (ФОТО)

"Після вбивства пішла пити каву": на Тернопільщині мачуха задушила 10-річну дівчинку, Георгій Шевчук

У Тернопільській області згадали про трагедію 10-річної давності, коли в одному з сіл регіону мачуха задушила свою 10-річну падчерку, а причина вбивства шокувала одразу кілька сіл.

Як повідомляє "Znaj", зникнення дівчинки Люди стало неприємним сюрпризом для її батьків і рідних. Дитина навчався старанно. Рідні не відразу відзначили, що дівчинки немає, так як батько думав, що дитина у тітки з дядьком, а тітка з дядьком думали, що Люда у батька або матері, які розлучилися за кілька років до цього.За кілька місяців до трагедії дитина жила у тітки з дядьком в сусідньому селі, оскільки звідти було легше добиратися до школи. Батько жив з новою жінкою, у якої був син. Дівчинка переїхала від матері до батька, бо дуже його любила і казала, що не може жити без тата. При цьому його співмешканка не приховувала свої ревнощі і не раз висловлювалася про те, що його дочка їй заважає, дзвонила матері дівчинки і вимагала її забрати.

"Після вбивства пішла пити каву": на Тернопільщині мачуха задушила 10-річну дівчинку (ФОТО), фото-1

В останню в своєму житті зиму Люда мешкала в будинку тітки й дядька і рідко бувала у батька та його коханки. Однак ранньою весною жінка все ж таки виманила дитину зі школи. Люда приїхала в село батька, що підтвердив водій маршрутки. Мачуха зустріла дитину недалеко від зупинки і під приводом збору грибів повела в найближчу посадку, де і задушила.

У поліції стверджують, що мачуха після вбивства поїхала до подруги пити каву, а потім повернулася в ліс, щоб подивитися, чи лежить там ще тіло дитини. Тільки після цього вона зі спокійною совістю вирушила додому. Дана особа брала участь у пошуках дитини протягом тижня. У поліції заявили, що дівчинку вбили. Дійсно мачуха зізналася, що задушила дитину після того, як вона сказала, що "Роби зі мною, що хочеш, а тато з тобою жити не буде". Після цього мачуха кинулася на дитину і задушила її. Також з'ясувалося, що план вбивства дитини у неї дозрів за 3-4 дні до трагедії.

Рідні згадують, що маленька Люда мріяла, щоб батьки знову жили разом. Вона дуже любила батька і відмінно ладнала з тіткою та дядьком. Мама погодилася, що дитина переїхав до батька тільки тому, що вона часто їздила на заробітки і не могла повноцінно дивитися за дитиною.

Тернопільщина мачуха_задушила_дівчинку
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі