Степан Барна: Трагедія комуністичного терору - це й урок для нас сьогодні. Не може бути жодного "русского мира" на нашій українській землі!

Сталінський режим свідомо знищував українців, культурну інтелігенцію, науковців, державних і релігійних діячів, бо вони не мовчали і не корилися. Вони були завадою для встановлення диктатури. На цьому наголосив голова фракції «Європейської Солідарності» у Тернопільській обласній раді під час пам’ятного заходу з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій.

«Трагедія комуністичного терору - це й урок для нас сьогодні. Не може бути жодного "русского мира" на нашій українській землі! Усім, хто загинув у жорнах сталінських репресій, вічна пам'ять!», – зазначив Степан Барна.

Водночас, він також підкреслив, що відновлення історичної правди про скоєні політичні репресії та належне вшанування пам’яті жертв є ознакою того, що душа нашого народу – жива.

«Хіба міг пробачити імперський режим бажання українського народу відтворити свою державність? Не міг червоний окупант спокійно сприйняти й героїчні перемоги ОУН-УПА, УГА, Січових Стрільців. Сьогодні у День пам'яті жертв політичних репресій ми згадуємо всіх, хто загинув за свою позицію і за прагнення вільної незалежної України, а це мільйони жертв - мільйони українців. Пам'ятаємо і молимось...», – зазначив Степан Барна.

Степан Барна: Трагедія комуністичного терору - це й урок для нас сьогодні. Не може бути жодного "русского мира" на нашій українській землі!, фото-1
комуністи терор Барна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі