
18:02, 20 травня 2020 р.
1Орієнтовно з 1 червня тернопільські дитсадочки будуть готові до відновлення роботи
Враховуючи послаблення карантину та ймовірне відкриття дошкільних навчальних закладів уже найближчим часом, в Тернополі ведеться активна робота з підготовки дитячих садочків до відновлення роботи та прийому дітей у групи.
Тернопільські дитячі садочки уже готуються до зустрічі дітей. В закладі дошкільної освіти №8, зокрема, ведуться роботи з утеплення фасаду, ремонтується дах та проводяться інші поточні ремонтні роботи. Підготовка приміщень ведеться і в інших дошкільних навчальних закладах міста. Зараз також триває закупівля всіх необхідних антисептичних засобів, засобів індивідуального захисту для вихователів і відвідувачів дитсадків. Тож уже орієнтовно з 1 червня тернопільські дошкільні навчальні заклади будуть готові до відновлення роботи.
До слова, для створення безпечних умов перебування дітей у садочках, наразі проводиться тестування всіх працівників закладів дошкільної освіти у місті, а також розглядається можливість збільшення кількості занять на вулиці, а не в приміщенні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
11:30, 25 червня
13:17, 19 червня
11:43, 16 червня
18:42, 18 червня
11:46, 16 червня
live comments feed...
Коментарі