![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
19:01, 21 травня 2020 р.
Заступник голови Кременецької РДА переконує, що не захворів на коронавірус (ВІДЕО)
![Заступник голови Кременецької РДА переконує, що не захворів на коро... Заступник голови Кременецької РДА переконує, що не захворів на коронавірус (ВІДЕО)](/dist-assets/images/cap.jpg)
Перший заступник голови Кременецької РДА Вячеслав Онишкевич прокоментував чутки стосовно наявності у нього коронавірусу.
У своєму відеозверненні чоловік запевнив, що пройшов тест на COVID-19 і його результат – негативний.
"Хочу звернутися стосовно фейкової інформації, яку поширили в соцмережах щодо захворюваності мною персонально на COVID-19. Цю інформацію вже спростували на офіційній сторінці у "Фейсбуці" Кременецької РДА. Крім цього, я розмістив копію довідки, де зазначено, що COVID не підтверджено. Прошу журналістів та інших дописувачів звертатися до офіційних джерел", – сказав пан Вячеслав.
Заступник голови РДА додав, що 18 травня усіх працівників Кременецької райдержадміністрації насправді протестували на коронавірус. Недугу підтвердили лише в одного працівника РДА. Всі інші – здорові.
Як інформують "Тернополяни", у Кременецькій районній раді коронавірус діагностували у трьох людей. Чоловік просить не плутати органи місцевого самоврядування та органи державної влади.
![Заступник голови Кременецької РДА переконує, що не захворі..., фото-1 Заступник голови Кременецької РДА переконує, що не захворів на коронавірус (ВІДЕО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
10:48, 23 липня
16:50, 16 липня
live comments feed...
Коментарі