"Оголені груди та непристойні жести": тернопільські підлітки придумали нову "гру" (ФОТО, 18+)

"Оголені груди та непристойні жести": тернопільські підлітки придумали нову "гру", Георгій Шевчук

Тернопільські підлітки запустили нову "гру": оголені груди та стегна, непристойні жести та повідомлення можна спостерігати в анонімній групі соціальних мереж. 

Як інформують "Тернополяни", на сторінці каналу "Позор Тернополя" в "Інстаграмі" та в анонімному чаті в "Телеграм-каналі" адміністратор виставляє фото провокаційного характеру з інформацією про жертву, яка зображена на ньому.

Суть цієї "гри" у тому, аби спіймати свого товариша на чомусь непристойному. А допомогти в цьому може випитий алкоголь.

"Оголені груди та непристойні жести": тернопільські підлітки придумали нову "гру" (ФОТО, 18+), фото-1

Під одним із постів зустрічаємо слова: "Надія О. 15 років, Тернопільська область, буха в хлам" або інше: "Розвів малишку на секс. Район центр, малій 17 років". На фото чітко зображено оголене тіло дівчинки, яку без тями тягнуть до ванної кімнати парубки. Адміністратор групи називає себе Соня Вітенко. На вигляд дівчині приблизно 18 років. За найбільш провокаційні фото вона обіцяє виставляти особисті інтимного характеру. В цьому анонімному чаті понад одна тисяча підписників. За вступ туди дівчині на банківську картку слід перерахувати 45 грн. Після цього вона приймає ваш запит і ви маєте повний доступ до фото та відеоматеріалів.

IMG 20200515 204943 790
IMG 20200515 204943 790

Суть таких вчинків підлітків незрозуміла. Невже батьки зовсім не навчили дітей, що друзі в цьому світі – на вагу золота. Напевне, у XXI столітті повага та захист не модні серед молоді, тому вони й обрали шлях приниження. Підлітки не соромляться хамити одне одному під час спілкування, підливати до вина горілку, аби зробити провокаційні фото та виставити їх назагал. Не бояться ні поліції, ні батьківського ляпасу, який добряче тут пригодиться. Найперше, хочеться запитати у батьків, чи знають вони, як розважається їхнє чадо, поки ті ходять на роботу та свято вірять, що їхня донька чи син зовсім не такі й у них все під контролем. Журналісти розповіли про цю анонімну групу правоохоронним органам, які вже розпочали перевірку.  

Тернопільські_підлітки нова_гра позор_Тернополя
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі