На Тернопільщині відновлюють транспортне сполучення

На Тернопільщині відновлюють транспортне сполучення, Антоніна Сімаченко
В Тернопільській області відновлюють перевезення пасажирів в межах районів, крім Кременецького. Міжобласні та міжрайонні поки що не дозволили.

Таке рішення прийняла обласна комісія з надзвичайних ситуацій. За його словами голови ОДА Володимира Труша, транспорт їздитиме з 25 травня, повідомляє "Суспільне".

"Ми послаблюємо деякі заходи карантину в Тернопільській області, крім Кременецького району. А саме: дозволяємо міжміські перевезення і міжнародні перевезення, які будуть дозволені Кабінетом Міністрів чи іншими постановами, нормативними актами. Ці перевезення пасажирські не відносяться до Кременецького району. Всі перевезення повинні здійснюватися відповідно з вимогами санітарного лікаря, тобто це мають бути тільки сидячі місця, а далі ці вимоги прописані в постанові Кабміну".

Чи буде їздити громадський транспорт у містах області вирішуватимуть місцеві органи самоврядування, – каже Володимир Труш.

Головна санітарна лікарка області Оксана Чайчук розповіла, чому в Кременецькому районі рух транспорту не відновлять:

"За інцидентністю є рекомендації, якщо більше як 12 чоловік на 100 тисяч населення, то карантинні заходи не знімаються. В нас за підозрами на Кременеччині показник складає 15,8, тому ми поки що перечікуємо. Будемо дотримуватися тих карантинних вимог, які були запропоновані до цього".

Тим часом у соцмережах люди діляться радісною новиною:

"З 25 травня відновлюється пасажирське сполучення за маршрутом Шумськ - Биківці -Потупорів - В.Садки!", - пишеНастя Безух в спільноті Типовий Шумськ.

"Петриківська сільська рада повідомляє, що з 25.05.2020р. Буде відновлено транспортне сполучення Тернопіль-Петрики у звичайному режимі", - йдеться у спільноті Село Петриків - проблеми і радості.

"До уваги жителів Коропецької ОТГ, з понеділка 25.05 буде виконуватись маршрут Коропець-Тернопіль в 7.50", - повідомляється у Коропець-ІНФО.

Тернопільщина відновлення транспортне_сполучення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі