Ціни на свіжі овочі у Тернополі "кусаються"

Сезон свіжих овочів розпочався на Тернопільщині. Відтак прилавки овочевих відділів у магазинах і на ринках в обласному центрі переповнені свіжими плодами.

Ціни коливаються від п’ятдесяти до 180 гривень за кілограм, вартість залежить від сорту і виробника.

Помідори, огірки, перець, капуста, картопля — доступний повний асортимент з нового врожаю овочів. Втім, ціни дещо кусаються, пише зз.

«Ми отримуємо овочі від місцевих і закордонних виробників. Є різні сорти. Звісно, якщо це імпорт,  селекція, то ціна не може бути низькою. Загалом вартість помідорів у нас від п’ятдесяти гривень за кілограм, жовті та чорні помідори вартують від 120-ти гривень. Останнім часом помітно знижується ціна огірків, оскільки щоразу отримуємо новий врожай. Нині вони вартують від 40 до 60 гривень за кілограм. Також поступово дешевшає капуста. Акційна ціна — 20 гривень за кілограм. Щодо молодої картоплі, то стабільно тримається висока ціна. Думаю, з червня усі овочі дещо знизяться в ціні, адже чекаємо розпалу сезону. Тепличні овочі цього року у дуже гарному стані, якими будуть городні наших виробників, поки сказати складно», – пояснює керівник овочевого відділу торгової мережі Ольга Ослюк.

Ціни на тернопільських ринках значно нижчі, від магазинних. Здебільшого там реалізовують продукцію місцеві виробники.

Тернопіль ціна овочі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі