• Головна
  • Ціни на свіжі овочі у Тернополі "кусаються"
10:30, 25 травня 2020 р.

Ціни на свіжі овочі у Тернополі "кусаються"

Сезон свіжих овочів розпочався на Тернопільщині. Відтак прилавки овочевих відділів у магазинах і на ринках в обласному центрі переповнені свіжими плодами.

Ціни коливаються від п’ятдесяти до 180 гривень за кілограм, вартість залежить від сорту і виробника.

Помідори, огірки, перець, капуста, картопля — доступний повний асортимент з нового врожаю овочів. Втім, ціни дещо кусаються, пише зз.

«Ми отримуємо овочі від місцевих і закордонних виробників. Є різні сорти. Звісно, якщо це імпорт,  селекція, то ціна не може бути низькою. Загалом вартість помідорів у нас від п’ятдесяти гривень за кілограм, жовті та чорні помідори вартують від 120-ти гривень. Останнім часом помітно знижується ціна огірків, оскільки щоразу отримуємо новий врожай. Нині вони вартують від 40 до 60 гривень за кілограм. Також поступово дешевшає капуста. Акційна ціна — 20 гривень за кілограм. Щодо молодої картоплі, то стабільно тримається висока ціна. Думаю, з червня усі овочі дещо знизяться в ціні, адже чекаємо розпалу сезону. Тепличні овочі цього року у дуже гарному стані, якими будуть городні наших виробників, поки сказати складно», – пояснює керівник овочевого відділу торгової мережі Ольга Ослюк.

Ціни на тернопільських ринках значно нижчі, від магазинних. Здебільшого там реалізовують продукцію місцеві виробники.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #ціна #овочі

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Оксана
25 травня 2020 р., 11:05
От чому завжди пишуть, що ціни - "кусаються"? Кого? Та тих, хто має замало на це грошей, або, їх зовсім немає. Чому ніхто не пише, що 70% населення бідні? І не ставить питання собі і владі - чому? Завжди в українців винен хтось, тільки не я! Що своєю дією, або бездіяльністю, допустився такої ситуації!
Оголошення