Відділення сестринської справи ПВНЗ «Медичний коледж» запрошує на навчання!

Відділення сестринської справи ПВНЗ  «Медичний коледж» запрошує на навчання!, Оксана Федоришин

У всі часи медичні сестри викликали глибоку повагу, адже в їх руках найцінніше - наше здоров'я. Історія показує, що від медсестер процес лікування залежить не менше, ніж від лікаря.

Співчуття, милосердя, професійний сестринський догляд – основа професії медичної сестри. Вона є обличчям кожного лікувального закладу.Це покликання для сильних духом, терплячих, добрих та чуйних людей.

Приватний вищий навчальний заклад «Медичний коледж» здійснює підготовку медичних сестер (галузь знань«Охорона здоров’я», спеціальність«Медсестринство», спеціалізація «Сестринська справа»). Абітурієнти мають можливість оволодіти спеціальністю, вступивши до коледжу як після 9 класу (термін навчання- 4 роки), так і після 11 класу(термін навчання 3 роки).

Професія медичної сестри є однією з найпоширеніших. Співробітники такої кваліфікації потрібні в кожному медичному закладі. Сучасна модель підготовки передбачає, що медична сестра – це фахівець із професійною освітою, який має право на самостійне виконання своїх функцій.Дипломована медична сестра може працювати в лікарні, поліклініці, приватному медичному кабінеті, центрі естетичної медицини або стоматології. Залежно від специфіки роботи медичні сестри можуть працювати в якості помічників лікарів, як асистенти на операціях, як персонал, що виконує медичні маніпуляції, як співробітники, що ведуть облік лікарських та господарських засобів.

Випускники, які здобули спеціальність «Сестринська справа» мають можливість підтвердити отриманий диплом за кордоном.

Спеціалізація «Сестринська справа» також передбачає ступеневу систему підготовки фахівців з медсестринства, яка включає: I ступінь — дипломована медична сестра, II ступінь — медична сестра — бакалавр,  III ступінь — медична сестра — магістр. Ступеневість в медсестринській освіті створює умови для поглиблення професійної підготовки фахівця і здобуття вищого рівня компетенції, а також оволодіння навичками управлінської діяльності та педагогічної майстерності.Шановні вступники! Запрошуємо вас до Приватного вищого навчального закладу «Медичний коледж», одного з найкращих закладів м. Тернополя.Поповнивши лави студентів відділення сестринської справи, ви отримаєте хорошу освіту, стартовий майданчик для успішної кар’єри, згадуватимете студентські роки із задоволенням, а здобуті знання зможете вдало застосувати в професії вашої мрії!

медичний коледж набір студентів набір на курс сестринської справи новини медичний коледж
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі