• Головна
  • "Жахливі опіки": у Тернополі 15-річного хлопця вразило струмом у залізничному депо
09:45, 26 травня 2020 р.

"Жахливі опіки": у Тернополі 15-річного хлопця вразило струмом у залізничному депо

Небезпечна подія сталася вчора (25 травня) в місті Тернополі по вулиці Бродівській.

Близько 18:00 години 15-річнний тернополянин перебував на території ВП "Пасажирське вагонне ДЕПО Тернопіль" і за невідомих обставин зазнав ураження електричним струмом.

Як повідомляє "Погляд", хлопчика привезли в Тернопільську обласну дитячу лікарню, де медики встановили, що у потерпілого закрита черепно-мозкова травма, електротравма та опіки тіла 30%. Наразі стан дитини важкий.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #враження_струмом #залізничне_депо

Коментарі

ТОП новини
"Мобілізація чоловіків до 1 серпня масово охопить осіб цього віку, повістки накриють тисячі людей": куди відправлять служити
Град і потужний холод зайде завтра в регіон, злива і могутній дощ піде на міста і автомобілі: де чекати на жахливу негоду?
"Грандіозне похолодання пре в регіони, такого холоду і дощу в Україні не бачили давно": потужна гроза і злив ринуть на авто
"За 8 порушень людей почнуть масово відправляти в ТЦК, чоловіки шукають свої ознаки в переліку": мобілізація та повістки
Оголошення
live comments feed...