• Головна
  • 30% тіла обпечені: у Тернополі підліток отримав ураження струмом, гуляючи коліями
11:12, 26 травня 2020 р.
1

30% тіла обпечені: у Тернополі підліток отримав ураження струмом, гуляючи коліями

Підліток отримав ураження струмом на залізничній колії.

Небезпечна подія сталась 25 травня в м. Тернопіль по вул. Бродівській. Близько 18.00 годин, 15-річнний тернополянин, перебував на території ВП «Пасажирське вагонне ДЕПО Тернопіль» і за невідомих обставин зазнав ураження електричним струмом, пише Погляд.

Хлопчика привезли в Тернопільську обласну дитячу лікарню, де медики встановили, що у потерпілого закрита черепно-мозкова травма, електротравма та опіки тіла 30%. Наразі стан дитини важкий.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#колія #струм #опіки

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Petro24
26 травня 2020 р., 12:02
"черепно-мозкова травма"? З даху поїзда звалився де і добравсь до дротів? А як інакше посеред колії можна отримати струмом і бути з розбитою головою?
Останні новини
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК шукатиме усюди 4 категорії чоловіків, їх терміново мобілізують у першу чергу": мобілізація та повістки
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
Цих людей масово накриють повістки і штрафи від ТЦК, скільки часу залишилося до штрафу: мобілізація з 1 липня, повістки
Двох проросійських попів на Тернопільщині забрали працівники ТЦК: що тепер придумав їх колега (ФОТО)
Оголошення
live comments feed...