• Головна
  • Поліцейські зґвалтували 26-літню дівчину у відділку: з’явилися фото злочинців (ФОТО)
11:15, 26 травня 2020 р.

Поліцейські зґвалтували 26-літню дівчину у відділку: з’явилися фото злочинців (ФОТО)

Поліцейські зґвалтували 26-літню дівчину у відділку: з’явилися фото злочинців (ФОТО)

Правоохоронці назвали імена поліцейських, які підозрюються у жорстокому зґвалтуванні 26-річної дівчини в місті Кагарлик (Київська область).

Як повідомляє "pravdalviv", підозрюваних звати Сергій Суліма та Микола Кузів.

На сторінці у Фейсбук "Київ-Оперативний" показали фото цих поліцейських.

Також нагадуємо, що нещодавно тернопільський суд виніс вирок жорстокому вбивці з села Чорний Ліс.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Поліцейські_зґвалтували_дівчину #фотографії_злочинців
ТОП новини
"Мобілізація чоловіків до 1 серпня масово охопить осіб цього віку, повістки накриють тисячі людей": куди відправлять служити
Град і потужний холод зайде завтра в регіон, злива і могутній дощ піде на міста і автомобілі: де чекати на жахливу негоду?
"За 8 порушень людей почнуть масово відправляти в ТЦК, чоловіки шукають свої ознаки в переліку": мобілізація та повістки
"В Україні несамовита негода та потужна гроза вперіщать прямо завтра, вдарить аномальна температура": пре дощ і злива
Оголошення
live comments feed...