Терористів, які винні у загибелі тернопільського полковника, оголосили у міжнародний розшук (ФОТО)

Тернопільське управління СБУ повідомляє, що їм вдалося ідентифікувати всіх причетних до загибелі полковника «Альфи» Руслана Муляра у зоні ООС.

Нагадаємо, 26 травня 2018 року на Луганщині терористи обстріляли позиції українських військових, загинули двоє співробітників Центру спецоперацій СБУ: полковник Руслан Муляр з Тернополя та  прапорщик Юрій Журавльов з Бердянська.

За інформацією СБУ, терористична група, яка вбила спецпризначенців, складається з 4 осіб. Керує підрозділом громадянин РФ на прізвисько «Шумер». Суд заочно дав дозвіл на затримання четвірки, вони оголошені у міжнародний розшук.

Терористів, які винні у загибелі тернопільського полковника, оголосили у міжнародний розшук (ФОТО), фото-1 Терористів, які винні у загибелі тернопільського полковника, оголосили у міжнародний розшук (ФОТО), фото-2 Терористів, які винні у загибелі тернопільського полковника, оголосили у міжнародний розшук (ФОТО), фото-3 Терористів, які винні у загибелі тернопільського полковника, оголосили у міжнародний розшук (ФОТО), фото-4
Тернопіль СБУ вбивство терористи розшук
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі