На Тернопільщині вирубують дерева, а пні спалюють (ФОТО, ВІДЕО)

На Монастирищині Державна екологічна інспекція у Тернопільській області виявила незаконну рубку дерев. На території Монастириського лісництва державного підприємства «Бучацьке лісове господарство» вирізали 22 дерева. Сума збитків – 140 тисяч гривень.

– У ході обстеження виявлено пні незаконно зрізаних дерев, що у 30-ти метровій смузі лісових ділянок, суміжніх з територією лісосіки рубки головного користування, яка проводилася у 2019 році. Частину пнів незаконно зрізаних дерев було спалено, прикрито землею та порубковими залишками. Сума розрахованих збитків склала 139,5 тис.грн, – повідомили в екоінспекції.

Матеріали справи надіслано до Монастириського ВП Теребовлянського ВП ГУНП в Тернопільській області для долучення до кримінального провадження, пише Медіатор.

Як знищують ліс показали на відео місцеві активісти. Кажуть, перед рубкою дерева готують: вносять суміш для знищення кореневої системи.

На Тернопільщині вирубують дерева, а пні спалюють (ФОТО, ВІДЕО), фото-1 На Тернопільщині вирубують дерева, а пні спалюють (ФОТО, ВІДЕО), фото-2 На Тернопільщині вирубують дерева, а пні спалюють (ФОТО, ВІДЕО), фото-3
тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі