"Над нею знущались 9 годин": жінка, над якою поглумились двоє поліцейських, виховує 5-річну доньку з ДЦП

"Над нею знущались 9 годин": жінка, над якою поглумились двоє поліцейських, виховує 5-річну доньку з ДЦП, Дмитро Бондаренко

26-річна Неля Погребицька, яку гвалтували і катували в поліцейському відділенні Кагарлика, виховує 5-річну доньку, хвору на ДЦП.

Адвокат дівчини, яку катували і гвалтували в відділенні поліції в Кагарлику, Київської області, розповів, що раніше потерпіла відмовила у відносинах одному з підозрюваних поліцейських.

Про це з посиланням на адвоката Євгенія Мельниченко повідомляє ТСН

Мельниченко розповідає, що поліцейські в ніч злочину вживали алкоголь і наркотики, а над дівчиною знущалися до самого ранку, протягом 9 годин.

"Той "дядя Коля", який, з її слів, який робив їй раніше пропозиції, він якраз не гвалтував. Він її примушував вживати алкоголь. Душив, бив. Одягали протигаз на неї. Вчиняв гвалтування інший, підлеглий. Це все продовжувалось майже до ранку. В неї синці, гематоми, травми голови. Стан надзвичайно важкий психологічний після всього цього", - каже Мельниченко.

Адвокати і родичі обвинувачених все заперечують і стверджують, що потерпіла нібито оббрехала поліцейських. Дружина обвинуваченого Сергія Сулими каже, що буде захищати свого чоловіка.

"Я думаю, це піар. Як можна такі речі розповідати без доказів? Просто так голословити", - заявив адвокат Дмитро Матюшенко.

Журналістам вдалося поспілкуватися з родичами і односельчанами потерпілої. Сама Неля, яка живе в селі Стави поруч з Кагарликом, з журналістами поки на зв'язок не виходить, пише Апостроф.

"Не агресивна, спокійна і добродушна дівчина. Вона сором'язлива і правильно вихована людина. Не так давно близько року пропрацювала в ресторані. Зараз у її дочки проблеми з ніжками, тому Неля весь час сиділа з нею вдома, доглядала за дитиною", - говорить двоюрідний брат потерпілої Микола Погребицький. Він також зазначає, що раніше Неля проблем з законом не мала.

Односельці неохоче говорять про подію, однак співчувають потерпілій і відгукуються про неї позитивно. Мешканка села Катерина каже, що сім'я Нелі жила скромно, але пристойно.

"Кажуть, що у неї стосунки з чоловіком були проблемні. Дуже багато сварилися. Можливо, на грунті ревнощів. Начебто останнім часом разом не жили. Так-то про неї мало хто щось знає. Однак усі сходяться в одному - якою б вона не була, але її дуже шкода. Жодна жінка не заслуговує випробувати таке... В шкільні роки вона була звичайною дитиною, не проблемною, навпаки, дуже серйозною і відповідальною. Займалася спортом. Не можна сказати, що у них неблагополучна сім'я, це не так. Просто дуже скромно жили. П'яними їх ніхто ніколи не бачив. Неліна дочка теж завжди акуратно одягнена, чиста, доглянута, так само, як і сама Неля", - розповіла Катерина.

Кагарлик зґвалтування поліцейські
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі