У Тернополі 126 водіїв тролейбусів і комунальних автобусів, кондукторів, диспетчерів й таксистів протестували на коронавірус (ФОТО)

У Тернополі 126 водіїв тролейбусів і комунальних автобусів, кондукторів, диспетчерів та таксистів протестували на коронавірус. Про це повідомили в "Тернопільелектротрансі" . В одного з диспетчерів експрес-тест підтвердив COVID-19.

Водій таксі Володимир Жук приїхав у депо "Тернопільелектротрансу", щоб зробити швидкий тест на коронавірус. Для цього – підписав добровільну згоду. Володимир Жук каже, що під час карантину возив медиків:

"Звичайно, очікую на негативний результат тесту".

Володимиру Жуку працівники центру первинної медико-санітарної допомоги повідомили, що він здоровий.

Володимиру Жуку працівники центру первинної медико-санітарної допомоги повідомили, що він здоровий.

Начальниця відділу збору виручки "Тернопільелектротрансу" Євгенія Максимлюк розповіла, що водіїв та кондукторів тестують щомісяця.

За її словами, 116 працівників "Тернопільелектротрансу", які пройшли сьогодні експрес-тести на коронавірус – здорові. Ще 4 працівники, які мали зробити тест – не приїхали через те, що обірвались тролейбусні лінії. Їх протестують наступного разу.

В одного із диспетчерів іншого підприємства тест показав позитивний результат. У нього взяли проби для лабораторного дослідження на COVID-19. Результати цього тесту будуть завтра, пише Суспільне.

У Тернополі 126 водіїв тролейбусів і комунальних автобусів, кондукторів, диспетчерів й таксистів протестували на коронавірус  (ФОТО), фото-1 У Тернополі 126 водіїв тролейбусів і комунальних автобусів, кондукторів, диспетчерів й таксистів протестували на коронавірус  (ФОТО), фото-2 У Тернополі 126 водіїв тролейбусів і комунальних автобусів, кондукторів, диспетчерів й таксистів протестували на коронавірус  (ФОТО), фото-3 У Тернополі 126 водіїв тролейбусів і комунальних автобусів, кондукторів, диспетчерів й таксистів протестували на коронавірус  (ФОТО), фото-4 У Тернополі 126 водіїв тролейбусів і комунальних автобусів, кондукторів, диспетчерів й таксистів протестували на коронавірус  (ФОТО), фото-5
тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі