Грузія не переглядатиме партнерства з Україною

Грузія не переглядатиме партнерства з Україною, Ірина Герман

Міністр закордонних справ Грузії Давид Залкаліані заявляє, що стратегічне партнерство з Україною не переглядатиметься. Про це повідомляє видання «Грузія.Online».

«Ви знаєте, що ми почали консультації з послом в Україні. Звичайно, нам потрібно обговорити багато питань. Я ще раз повторю, що стратегічне партнерство переглянуто не буде. У нас багато схожих проблем, таких як окупація територій нашої країни, європейська та євроатлантична інтеграція, спільні позиції в рамках ГУАМ — це не переглядатиметься», — заявив Залкаліані.

За його словами, водночас, у зв’язку з призначенням колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ в Україні, виникала необхідність серйозно обговорити це питання з послом.

«Природно, таке рішення створило деякі проблеми, тому нам необхідно серйозно обговорити це питання з послом, що ми й робимо», — сказав глава МЗС Грузії.

Також, зазначив Залкаліані, щодо дати повернення посла в Україну, то цей процес не затягнеться в часі.

Як повідомляв «УНІАН», 7 травня президент України Володимир Зеленський призначив колишнього президента Грузії Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ.

Глава МЗС Грузії Залкаліані повідомив, що посла в Україні Теймураза Шарашенідзе відкличуть до Тбілісі для консультацій у зв’язку з призначенням Саакашвілі на посаду голови Виконавчого комітету реформ України.

Після цих подій Зеленський заявив, що у Києва та Тбілісі прекрасні відносини, а Україна не відкликатиме свого посла з Грузії.

У МЗС України повідомили, що не вбачають жодних загроз для розвитку двосторонніх відносин у рішені Грузії викликати на консультації з Києва грузинського посла, пише «УНІАН».

Автор: Собчук Тетяна
Грузія Україна Саакашвілі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі