Неподалік Тернополя є унікальна еко-ферма, де радо чекають гостей (ВІДЕО)

Недалеко від Тернополя, у селі Хомівка Зборівського району, живе захопливим життям еко-ферма “Веселі козенята”, яка зі звичайного хобі свого власника  Тараса Назара потрохи перетворюється у центр зеленого туризму на Тернопільщині. Тут живуть не лише козлики і кізочки, але й овечки, свині, корова, голуби і дуже дружні собаки.

 Туристам тут завжди раді. Для них організовують прогулянки та дегустації, знайомства з тваринами та ще багато цікавого. Від цього господарства в захваті не лише діти, але й дорослі. – це А ще тут пропонують великий асортимент еко-продукції власного виробництва. Її, до слова,  можна придбати на фермі або замовити через сайт https://veseli.com.ua/.

Сама ж історія “Веселих козенят” розпочалася близько 9 років тому з двох кізочок та дбайливого господаря. Зараз же жителі ферми почувають себе дуже комфортно і затишно, а вся структура побудована так, щоб вимагати мінімум праці. Зараз в “Веселих козенятах” опікуються господарством двоє найманих працівників та пан Тарас, який мріє перетворити це місце на розвинену агро-садибу.

 «Невелика відео-подорож до еко-ферми, яка перетворюється на садибу для зеленого туризму у Зборівському районі. За 20 км від Тернополя вас очікує чисте повітря, безліч тварин та розваг, екологічні продукти для всієї сім'ї», — розповідають про господарство на сторінці «Тернопільщина туристична» в мережі «Фейсбук».

За метеріалами блогу Дашкевич Марини.

тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі