Відзавтра працюватимуть спортзали та відновляться міжобласні перевезення

Про пом’якшення карантину з 1 червня нагадав під час брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

– Буде дозволена робота спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів. Також починається міжобласне сполучення всіма видами транспорту, – сказав Степанов. 

Міністерствоохорони здоров’я надало рекомендації щодо користування спортзалами, фітнес-центрами та басейнами. При вході у фітнес-центри в обов’язковому порядку рекомендовано проведення температурного скринінгу. У випадку, коли температура людини 37,2° C і вище, то ця людина не може допускатися до спортивних занять.

Також рекомендовано перебування однієї особи на 10 кв. м. Степанов нагадав, що обов’язково на вході до закладу мають бути антисептики, якими повинні користуватися відвідувачі. Крім того, працівники закладів повинні бути одягнені в медичну маску або респіратор.

– Функціонування басейнів дозволено з певними обмеженнями щодо кількості людей, які перебувають на одній доріжці, – зазначив міністр.

На період карантину забороняється в фітнес-центрах використання багаторазових рушників, тобто треба користуватися виключно персональними рушниками. Також забороняється використання спа-зон. При цьому він наголосив, що не у всіх областях послаблено карантин. Тернопільщина у списику областей, в яких епідоміологічна ситуація дозволяє пом’якшення, пише Терміново.

тернопіль міжнародні перевезення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі