Хоптян викликав міліцію через атаку свободівців (відео)

22 лютого 2013 року свободівці вирішили особисто відвідати голову Тернопільської обласної державної адміністрації Валентина Хоптяна, який одночасно є керівником "регіоналів" на Тернопіллі, та з'ясувати причини, чому члени Територіальної виборчої комісії від Партії регіонів не виконують своїх прямих обов'язків.

Депутатам Тернопільської обласної ради від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Володимирові Стаюрі та Марії Чашці вдалося застати "невловимого" очільника ОДА в його службовому кабінеті.

"З усього було видно, що Валентинові Хоптяну глибоко неприємна розмова про причини блокування роботи ТВК його однопартійцями. Демонструючи пиху та зверхність, він всіляко уникав прямих питань, намагався погрозами й шантажем залякати "непроханих" гостей.

Прикриваючись своїми помічниками та заступником Петром Гочем, викликавши міліцію, зрештою голова ОДА втік, так і не пояснивши причин неадекватної поведінки "регіоналів" у виборчій комісії", – розповідає Володимир Стаюра.

Таким чином, виборча комісія залишається недієздатною, оскільки в порушення Конституції та законів України, 13(!) рішень судів, постанов ЦВК, 9 членів комісії від провладних сил уникають участі в засіданнях, чим блокують її роботу.

Станом на 22 лютого ТВК чотири рази збирала засідання, на які жодного разу не з'явилися представники Партії регіонів, комуністів та Народної Партії.

"Всеукраїнське об'єднання "Свобода" наполягає на тому, що питання відновлення законності на території області є пріоритетним. Ми закликаємо всі місцеві ради України до спільних дій, щоби присікти будь-які спроби ліквідації основ демократичного устрою в нашій країні, для захисту конституційного правового порядку в державі та запобігання підміні народного волевиявлення політичними вказівками", – підкреслив голова Тернопільської обласної організації ВО "Свобода" Володимир Стаюра.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі