Компанія ТОВ «Мамозін» - український виробник ароматів Cocolady і Mira Max

Компанія ТОВ «Мамозін» - український виробник ароматів Cocolady і Mira Max, Доброва Евгения

ТОВ «Мамозін» почав свою роботу в 2018 році. На самому початку своєї діяльності, фірма поставила перед собою мету створити не просто якісні парфуми від Українського виробника, але надати можливість придбати оригінальну нішеву парфумерію високої якості за демократичною ціною. Особливістю компанії також є можливість прямого співробітництва і покупки парфумерії оптом за найбільш вигідною ціною від виробника, і дрібним оптом.

Компанія ТОВ «Мамозін» - український виробник ароматів Cocolady і Mira Max, фото-1 Компанія ТОВ «Мамозін» - український виробник ароматів Cocolady і Mira Max, фото-2 Компанія ТОВ «Мамозін» - український виробник ароматів Cocolady і Mira Max, фото-3 Компанія ТОВ «Мамозін» - український виробник ароматів Cocolady і Mira Max, фото-4 Компанія ТОВ «Мамозін» - український виробник ароматів Cocolady і Mira Max, фото-5

Сировина для парфумерії Cocolady і Mira Max

Ароматичні композиції брендів Cocolady і Mira Max виробляються виключно з натуральної сировини, привезеного з південного регіону Франції. Ця сировина стало основою для продуктів компанії «Mamozin». Масляні духи цих брендів, містять в своєму складі цінні компоненти, які дозволяють аромату поступово розкриватися на шкірі протягом всього дня. Цей продукт, як і класична серія парфумерії та ароматичні дифузори Mira Max, доступні для відправки на умовах опту від виробника за найбільш вигідними цінами.

Широкий асортимент дозволить Вам підібрати парфум під свої смакові переваги, а також будь-який формат і обсяг. Колекція Cocolady і Mira Max налічують понад 200 ароматів, кожен з яких відрізняється унікальною парфюмированной композицією і досконалим поєднанням нот в загальній піраміді ароматів.

Крім цього, в 2020 році компанія «Мамозін» розпочала виробництво сертифікованих антисептичних засіб під своїм брендом Cocolady. Ці продукти вже отримали численні грамоти і позитивні відгуки від різних міських організацій.

Компанія ТОВ «Мамозін» - український виробник ароматів Cocolady і Mira Max, фото-6 Компанія ТОВ «Мамозін» - український виробник ароматів Cocolady і Mira Max, фото-7 Компанія ТОВ «Мамозін» - український виробник ароматів Cocolady і Mira Max, фото-8

У 2018 і 2019 роках, компанія представила свої парфумовані колекції на міжнародній виставці індустрії краси Intercharm. Ці заходи дозволили продуктам Cocolady і Mira Max зацікавити парфумерний сегмент не тільки українського ринку, але також і зарубіжного. 

Ароматичні дифузори Mira Max: колекція ароматів, співпраця

Помітивши глибокий інтерес і відгук у людей щодо парфюмированной води Cocolady і Mira Max, компанія «Мамозін» прийняла рішення розширити лінійку своїх продуктів і випустила унікальну серію ароматичних дифузорів Mira Max. Кожен аромат в колекції відрізняється глибиною і багатогранністю композиції. Співпрацюючи безпосередньо, Ви можете придбати оптом не тільки парфумерію від виробника, але також і дифузори для будинку.

Ароматичні дифузори для будинку Mira Max доступні для найбільш вигідного співробітництва оптом за цінами від виробника. Цей продукт вже встиг позитивно зарекомендувати себе на українському ринку, значно розширивши асортимент для партнерів компанії «Мамозін». Тепер клієнти виробника можуть заробляти ще більше, вибираючи для співпраці з безлічі ароматичних композицій не тільки опт парфумерії від виробника, а й різноманітні дифузори для будинку. Співпрацюючи оптом, Ви отримуєте можливість побудувати успішний бізнес з продуктом, який вдало зарекомендував себе на українському ринку, і за межами країни. Говорячи про ароматичні дифузори Mira Max, необхідно відзначити високу стійкість продукту і його універсальність. Співпрацюючи оптом з цим брендом, Ви відкриваєте для себе шлях успішного, прибуткового бізнесу не тільки з кінцевими покупцями, але і великою сферою HoReCa (hotels, restaurants, cafes).

Компанія ТОВ «Мамозін» - український виробник ароматів Cocolady і Mira Max, фото-9 Компанія ТОВ «Мамозін» - український виробник ароматів Cocolady і Mira Max, фото-10 Компанія ТОВ «Мамозін» - український виробник ароматів Cocolady і Mira Max, фото-11

 Духи Cocolady і Mira Max: колекція, унікальний склад, новий формат

На окрему увагу заслуговує лінійка масляних духів, які також доступні оптом. Відвідавши багато країн і захопившись ідеєю загадкового Сходу, власник компанії ТОВ «Мамозін» розробив колекцію ароматів з дивовижними нішевими нотами. Концентрація ароматичної олії в цій серії дозволяє продукту залишати тривалий шлейф протягом усього дня. Крім чудового, ніжного аромату, ця серія приваблива зручним форматом флакона, який зручно носити з собою. На особливу увагу заслуговує дизайнерське рішення для серії масел Mira Max. Фахівці виробника хотіли, щоб крім чарівного аромату цей продукт приносив Вам естетичну насолоду.

Співпраця з французьким виробником сировини Creations & Parfums

У минулому році, ТОВ «Мамозін» стала офіційним ексклюзивним дистриб'ютором французького виробника сировини - Creations & Parfums.

Компанія Creations & Parfums була утворена в 1983 році в м Граас, Франція. За час здійснення своєї діяльності, С & P стали європейським флагманом у виробництві сировини для парфумованих продуктів. Компанія ТОВ «Мамозін» пишається цією співпрацею, завдяки якому українці можуть використовувати оригінальні духи виробника з України з якісного французького сировини.

Компанія ТОВ «Мамозін» - український виробник ароматів Cocolady і Mira Max, фото-12 Компанія ТОВ «Мамозін» - український виробник ароматів Cocolady і Mira Max, фото-13 Компанія ТОВ «Мамозін» - український виробник ароматів Cocolady і Mira Max, фото-14 Компанія ТОВ «Мамозін» - український виробник ароматів Cocolady і Mira Max, фото-15

Доставка

Виробник парфумерії та арома-дифузорів «Мамозін» має можливість доставити Ваше замовлення в будь-яке місто: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Львів, Запоріжжя, і інші міста України. Продукція цих брендів пройшла державну сертифікацію і при замовленні парфумерії Cocolady і Mira Max від виробника, Ви отримуєте копії всіх документів на опт: копії статутних документів фірми, сертифікати, паспорти якості, «Висновки».

Компанія ТОВ «Мамозін» - український виробник ароматів Cocolady і Mira Max, фото-16 Компанія ТОВ «Мамозін» - український виробник ароматів Cocolady і Mira Max, фото-17 Компанія ТОВ «Мамозін» - український виробник ароматів Cocolady і Mira Max, фото-18 Компанія ТОВ «Мамозін» - український виробник ароматів Cocolady і Mira Max, фото-19 Компанія ТОВ «Мамозін» - український виробник ароматів Cocolady і Mira Max, фото-20 Компанія ТОВ «Мамозін» - український виробник ароматів Cocolady і Mira Max, фото-21 Компанія ТОВ «Мамозін» - український виробник ароматів Cocolady і Mira Max, фото-22 Компанія ТОВ «Мамозін» - український виробник ароматів Cocolady і Mira Max, фото-23

Купити парфумерію Cocolady і Mira Max Ви можете також онлайн, замовивши в інтернеті сертифікований продукт не тільки в роздріб, а й оптом, дрібним оптом. Зібравши кращу команду фахівців, компанія ТОВ «Мамозін» може з упевненістю заявляти про високу якість виробленої ароматичної продукції. Виробник відкритий для співпраці.

Сайт виробника: mamozin.com.ua

Офіс для замовлень виробника парфумерії «Mamozin» знаходиться за адресою:

м. Одеса, пр-кт Гагаріна, 12-а, працюють Пн - Пт з 9.00 до 18.00, Відправляють замовлення з Пн. по Пт. 9.00 - 15.00.

Контактні номери телефонів: +380 (98) 888 85 84, +380 (63) 888 85 84.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі