• Головна
  • На Тернопільщині справу зловмисників, що займалися вимаганням грошей, передали до суду
20:15, 2 червня 2020 р.

На Тернопільщині справу зловмисників, що займалися вимаганням грошей, передали до суду

На лаві підсудних опинилися 39-річний житель одного з сіл Тернопільського району та його спільник – 46-річний уродженець Чечні.

У ході досудового розслідування було встановлено, житель Тернопільського району, маючи колись грошові відносини з потерпілим, вирішив що той йому заборгував три з половиною тисячі американських доларів. Вимагання грошей супроводжувалося постійними погрозами фізичною розправою. До того ж, на зустрічі вимагач став приходити не сам, а з громадянином Чечні.

Потерпілий зрозумівши, що існує реальна загроза життю та здоров’ю не тільки його, а й рідних, за допомогою звернувся до правоохоронців.

Під час чергової зустрічі, коли потерпілий мав віддати частину грошей, вимагачів затримали співробітники управління служби безпека спільно з поліцейськими.

Слідчі відділу детективів зібрали достатньо доказів, аби висунути обом зловмисникам підозру у кримінальному правопорушенні, передбаченому частиною 2 статті 189 ККУ - вимагання, а саме вимога передачі чужого майна, за попередньою змовою групою осіб, з погрозою заподіяння тяжких тілесних ушкоджень. Санкція статті передбачає від трьох до семи років позбавлення волі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #гроші #вимагачі #суд
Останні новини
ТОП новини
Без повістки і запрошення: українців змусять самостійно йти в ТЦК – з'явитись обов'язково
"ТЦК підуть по чоловіків у конкретні місця, повістки стануть несподіванкою для людей певних категорій": мобілізація, штрафи
"Ці 2 категорії українців терміново шукає ТЦК в нових місцях, до червня не призвуть 10 груп чоловіків": мобілізація, повістки
"ТЦК збирається призвати ці групи населення, названо вік та інші ознаки чоловіків": їх чекають повістки, штрафи і мобілізація
Оголошення
live comments feed...