Акція озеленення меблевого ТЦ Home Express до всесвітнього дня охорони навколишнього середовища

5 червня меблевий ТЦ Home Express відсвяткував всесвітній день охорони навколишнього середовища посадкою дерев. Працівники та адміністрація ТЦ подарували саджанці та трохи свого часу і зусиль природі, висадивши більше 50 хвойних дерев та кущівна присадибній ділянці ДНЗ №3 що у м.Тернопіль, вул. Юності 9,м-р. Дружба .

Учасники акції запевняють, що гарно озеленена територія дитячого садка є надзвичайно важливою! Оскільки це місце, де діти дістають естетичні враження від спілкування з природою, запорука сприятливих умов для фізичного розвитку дитини.Також хвойні дерева виділяють ефірні масла, які дуже добре очищають повітря від різних бактерій, а також благотворно впливають на дихальну систему. Надзвичайно важливим є і те що ялини затримують пил, шум, підвищують рівень зволоженості, знижують швидкість вітру і послаблюють вплив шкідливих факторів міського середовища на дитячий організм.

Акція озеленення меблевого ТЦ Home Express до всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, фото-1

Директор ДНЗ Довбенко Ольга Володимирівна посприяла проведенню цієї акції та зазначила, що була приємно вражена ініціативі ТЦ. Самі ж учасники не збираються зупинятись на досягнутому та планують нові акції озеленення у м. Тернопіль.

Захід закінчивсязворушливими словами подяки директора ТЦ Пивоварчук Наталії Миколаївни: «Бажаємо щоб атмосфера подвір'я з новими ялинами, «живила» душу малечі, розкриваючи резерви для пізнання навколишнього світу, розвивала позитивні емоції, відчуття краси і добра. Впевнена що ми самостійно обираємо в якій країні нам жити, і чи буде вона зелена і квітуча, також залежить від нас».

акція озеленення Тернопіль HOME_EXPRESS
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі