"Кастинг розпочався": у Тернополі стартує нове реаліті-шоу (ВІДЕО)

У Тернополі стартує нове реаліті-шоу. Новий проєкт передбачає роботу не лише над тілом, а й зміну внутрішнього світу героїв-учасників.

"Суть нашого реаліті в тому, що ми досягнемо певних змін в дівчатах, допоможемо їм досягнути цих змін, завдяки кваліфікованій команді фахівців з різних сфер нашого життя для того, щоб вони змінилися як внутрішньо, в першу чергу, так і зовнішньо. Я думаю, що зовнішність – це вже буде результат їхніх прекрасних перетворень, внутрішніх їхніх перетворень, які будуть в них відбуватись", – режисерка реаліті-шоу "Перевтілення" Алла Демко.

Алла розповідає, для участі шукають не лише тих, хто хоче змінити зовнішність, чи зменшити вагу, а героїнь з непростими історіями життя, тих, хто чи не найбільше потребує допомоги професіоналів. Для цього проєкту важлива особистість та її готовність до змін.

Ще одна режисерка – Марія Бурдяк, зауважує, нове реаліті – про внутрішню красу, про віру в себе, про впевненість у собі. Завдяки проєкту учасниці можуть отримати поштовх до руху вперед, до змін.

Про деталі проєкту творча група розповідає небагато – тримають інтригу. Але обіцяють, що кожен випуск змінюватиме учасниць та дивуватиме глядачів. Режисерка Марія Бурдяк запевняє – до учасниць знайде особливий підхід, бо сама була на їхньому місці, адже брала участь у реалі-шоу "Хочу заміж", а тому розуміє не лише авторів, а й учасниць.

Кастинг розпочався, і десятки заявок на участь вже є. Але зголоситися на участь у проєкті ще можна до 14-го червня, зауважують його творці.

Детальніше дивіться у відео "Т1".

Тернопіль реаліті_шоу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі