Для тернополян поїздка за кордон коштуватиме у кілька разів дорожче

Суттєві послаблення карантинних обмежень та відкриття кордонів призвело до першої хвилі виїзду заробітчан. Однак тепер поїздка коштуватиме у 3-4 рази дорожче. Усе залежить від кілометражу, напрямку.

"Ми вже десять років возимо людей за кордон. Проте – лише сама поїздка, без пошуку роботи", – розповідає Олександр Батрак. – "Через карантин зазнали значних збитків, багато автобусів увесь час були за кордоном. Тому ми платили не тільки зарплати, але й оплачували простій. Це суттєво вдарило по кишені. Тому змушені піднімати ціни".

Як зазначає власник кількох рейсів, нюансів багато. Проте найголовніші: кілометраж поїздки, які документи наявні для перетину кордону, через який пункт пропуску їхати, чи потрібні додаткові бронювання.

"Найдорожче – для тих, хто їде на заробітки по біометрії, адже ми бронюємо готелі, щоби на кордоні не було проблем. Аналогічно для туристів, але багато хто вже має резерви. Найдешевше – в кого робоча ти туристична візи. Ціни – від 100 до 1000 євро з людини. Однак у вартість входить збір пасажирів від дому. Тобто, якщо ми відправляємо великий автобус з Тернополя (переважно вночі), то маленькими бусиками самі збираємо клієнтів не лише в межах міста, але й області".

Як повідомляє "Терен", інформацію підтвердили й ті, хто планує їхати за кордон.

"Я мала їхати на весілля до похресниці", – розповідає Наталя Яків. – "Якщо раніше з Парижа до Тернополя через румунський кордон я платила 80 євро, то зараз – 200. І це – без додаткового багажу!"

В інші країни ціни куди вищі.

"На щастя, я вже приїхала в Італію", – ділиться Галина Т. – "З Чорткова до Верони заплатила 350 євро, а раніше було 110… Ціни дуже великі, але треба заробляти на життя".

З приватними перевізниками можуть їхати не лише заробітчани, але й туристи. Ціни з Тернополя коливаються від 100 (до Польщі) до 1000 євро (Португалія, Норвегія, Швеція).

Поїздки_за_кордон автотранспорт тернополяни
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі