У Тернополі миші врятували чоловіка від тюрми

Тернопільський міський районний суд виніс виправдувальний вирок чоловікові, якого врятували миші. Під час засідання з'ясувалося, що головний доказ його провини було з'їдено гризунами. Таке пояснення надала суду поліція з-за відсутності головного докази – заборонених речовин, які зберігав підозрюваний.

Чоловіка звинуватили у зберіганні наркотичної рослини марихуани. Кримінальну справу було заведено ще в 2017 році, але до суду дійшла тільки зараз. Тому тільки зараз головного доказу – пакетики з 7 грамами марихуани немає. Це доказ повинно було надійно зберігатися до судового засідання, пише znaj.ua

Під час судового засідання прокурор надав суду лист за підписом заступника начальника слідчого управління ГНУП Тернопільської області, в якому говорилося, що комісія під час інвентаризації виявила знищене речовий доказ, а точніше його відсутність. Як виявилося, марихуана зникла, а від спеціальної упаковки залишилися лише дрібні шматочки. Це сталося із-за неправильного зберігання – речовий доказ валялося в кутку на підлозі. З'ясувалося, що доказ провини чоловіка було залито невідомою рідиною темного кольору, а скрізь були екскременти гризунів.

Підозрюваний своєї провини не визнав, але відомо, він вже був двічі судимий, а в останній раз звільнився з в'язниці в 2011 році. У Тернополі знімав квартиру, в яку правоохоронці прийшли з обшуком. Чоловіка забрали до відділку, а під час обшуку в квартирі знайшли пачку сигарет, в якій нібито був той пакетик з марихуаною.

Тернопіль суд марихуана миші
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі