Віктор Овчарук: отримані ІФА-тести допоможуть Тернопільщині краще підготуватися до ймовірної другої хвилі епідемії

Область отримала ІФА-тести для визначення наявності антитіл до COVID-19. Це допоможе Тернопільщині краще підготуватися до ймовірної другої хвилі епідемії.

«На Тернопіллі працюватиме три лабораторії, які здійснюватимуть аналізи з допомогою високоякісних ІФА-тестів для визначення наявності антитіл до COVID-19, - зазначив голова обласної ради Віктор Овчарук. - Це - Тернопільська обласна університетська лікарня, друга міська лікарня міста Тернополя, Теребовлянська центральна районна лікарня. Саме у цих закладах є всі умови, щоб максимально швидко за один, максимум, за два тижні провести обстеження. Тести виробництва швейцарської корпорації La Roche, яка є одним зі світових лідерів у сфері біотехнологій.

Швейцарські ІФА-тести La Roche мають високу специфічність (99.2%) і 100% чутливість до коронавірусу. Такі обстеження дадуть нам можливість з'ясувати наявність імунітету до коронавірусу в наших краян, а відтак краще підготуватися до ймовірної другої хвилі епідемії. А не так, як сталося на початку першої, коли в області зокрема та в Україні в цілому не було необхідної кількості ні масок, ні захисних костюмів, не говорю вже про апарати штучної вентиляції легень. Тестування здійснюватимуть безкоштовно. Найперше тестуватимуть категорії громадян, які перебувають в групі ризику, зокрема - медичних працівників та членів їхніх родин, громадян із вразливих категорій».

коронавірус. епідемія Овчарук тести лабораторія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі