• Головна
  • Під час складення протоколу на Тернопільщині побили поліцейського
18:08, 9 червня 2020 р.

Під час складення протоколу на Тернопільщині побили поліцейського

Інцидент трапився у селі Сапогів Борщівського району. Двоє поліцейських, перебуваючи в добовому наряді під час виконання службових обов’язків, зупинили на сільській вулиці автівку, водій якої у нічний час їхав без увімкненої фари. З’ясувалося, транспортний засіб був технічно несправним, до того ж кермувальник не мав при собі водійського посвідчення.
Під час винесення постанови про адміністративне правопорушення, до поліцейської машини почали сходитися місцеві жителі. Один з них, перебуваючи у нетверезому стані, накинувся з кулаками на правоохоронців, завдавши їм тілесних ушкоджень.
27-річного зловмисника було затримано в порядку статті 208 КПК та поміщено до ізолятора тимчасового тримання. Йому оголошено підозру за частиною 2 статті 345 ККУ - умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #поліцейський #бійка

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК шукатиме усюди 4 категорії чоловіків, їх терміново мобілізують у першу чергу": мобілізація та повістки
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
Двох проросійських попів на Тернопільщині забрали працівники ТЦК: що тепер придумав їх колега (ФОТО)
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Оголошення
live comments feed...