На Тернопільщині сина працівника правоохоронних органів підозрюють у вчинені крадіжки та звинувачують у побитті селянина (ФОТО)

В  першій половині суботнього дня, 6 червня цього року, сім'я з Шумщини помітила, що з подвір'я зникла частина їхнього деревного матеріалу. Через кілька годин чоловік все ж знайшов пропажу у себе на городі, заховану за високою травою. Пан Андрій подумавши, що це чийсь невдалий жарт, разом з сином намагалися занести усе на місце.

Проте, до них підійшов сп'янілий (відомий родині) молодий чоловік та заявив, щоб селяни забирались геть із свого городу, бо уся ця деревина тепер його. Коли господар відмовився - хлопчина напив на нього з кулаками: повалив на землю та побив. Цю не приємну історію розповіла сайту міста Тернополя 0352.ua дружина  потерпілого - Марія ( усі ПІБ - редакції відомі).

Зі слів жінки, за бійкою спостерігали друзі кривдника, котрі час від часу його підбадьорювали вигуками: "Дай йому!", "Вали його!". Серед них був і полісмен, котрий стояв осторонь та жодним чином не втручався.

Жінка здійняла ґвалтнамагаючись  захистити чоловіка, потім викликала  поліцію.

Здавалось, ситуація вирішена, поліція розбереться в ситуації! Однак, на сім'ю повалились погрози та чинився тиск.

До жінки з погрозами  також почала дзвонити й мати підозрюваного, а сама заяви, що подружжя писало при полісменах з відеореєстраторами- пропала. 

У лікарні в пана Андрія діагностували травми легкого ступеня важкості, у нього побита уся ліва частина тіла: в ділянці лівого ліктя, лівого передпліччя визначається забій м'язової тканини, є численні синці. Також болить в районі грудини та права лопатка.

Жінка заявляє, що її чоловіка побив син одного з працівників правоохоронних органів. Пані Марія припускає, що хлопці навмисневчинили крадіжку та хотіли у сутінках вивезти всю решту деревини, бо неподалік уже стояв трактор.

Усе, що вдалось повернути це 2 великі балки, решта - зникла під час приїзду поліції...

Мешканка Тернопільщини побоюється, що справу "замнуть", адже першу заяву в поліції не зареєстрували, посилаючись на невірне заповнення, а інші просто не приймають. До того ж, у молодика є "великі плечі" у поліції.

Сім'я була змушена найняти адвоката та писати уже третю заяву. Якщо і її зараз не приймуть, потерпілі обіцяють написати  у вищі структури та довести справу до суду.

На Тернопільщині сина працівника правоохоронних органів підозрюють у вчинені крадіжки та звинувачують у побитті селянина (ФОТО), фото-1 На Тернопільщині сина працівника правоохоронних органів підозрюють у вчинені крадіжки та звинувачують у побитті селянина (ФОТО), фото-2 На Тернопільщині сина працівника правоохоронних органів підозрюють у вчинені крадіжки та звинувачують у побитті селянина (ФОТО), фото-3 На Тернопільщині сина працівника правоохоронних органів підозрюють у вчинені крадіжки та звинувачують у побитті селянина (ФОТО), фото-4 На Тернопільщині сина працівника правоохоронних органів підозрюють у вчинені крадіжки та звинувачують у побитті селянина (ФОТО), фото-5 На Тернопільщині сина працівника правоохоронних органів підозрюють у вчинені крадіжки та звинувачують у побитті селянина (ФОТО), фото-6
На Тернопільщині сина працівника правоохоронних органів підозрюють у вчинені крадіжки та звинувачують у побитті селянина (ФОТО), фото-7 На Тернопільщині сина працівника правоохоронних органів підозрюють у вчинені крадіжки та звинувачують у побитті селянина (ФОТО), фото-8
Тернопіль шумськ поліція побиття
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі