Злодійкуватий помічник викрав у тернополянина 50 тисяч гривень

Таємне викрадення майна інкримінують працівники Тернопільського відділу поліції 23-річному мешканцю обласного центру. Молодик привласнив сусідські гроші.
До тернополянина, з проханням поповнити мобільний, звернувся 66-річний сусід. Зазначив, що не може розібратися як це зробити одразу через мобільний телефон за допомогою картки. Парубок погодився допомогти. Він встановив на телефоні банівський мобільний додаток та зареєстрував там картку сусіда. Поповнюючи рахунок, зловмисник перевів гроші ще й на свою картку. Згодом сусід знову звернувся за допомогою і знову злодій викрав частину коштів.  
Загалом злодійкуватий помічник зумів викрасти з чужого рахунку 50 тисяч гривень. Картка була кредитною, тож до її власника невдовзі передзвонили з банку. Той жахнувся, що боргує таку суму, бо ж сам кошти не викоритовував. З заявою про крадіжку звернувся до поліцейських.
Підозрюваного поліцейські встановили. Молодик у скоєному зізнався. Чужі гроші він  використав на погашення власних боргів та інші потреби.  За протиправний вчинок тепер відповідатиме перед Законом згідно статті 185 Кримінального кодексу України.
Тернопіль допомога злодій рахунок крадіжка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі