"Град, розміром з курячі яйця": на Тернопільщині люди продовжують потерпати від опадів (ФОТО)

Величезний град випав учора (10 червня) у Збаразькому районі. Його розмірі нагадували курячі яйця. Про це повідомляють кажуть місцеві жителі.

"Наша грядка була вкрита градом, як снігом. Давно такого не було. Град нагадував курячі яйця. Ми хвилювалися за городину. Але, на щастя, обійшлося. А в наших сусідів сильний вітер зірвав дах з теплиці. А град понищив щойно висаджені помідори", – каже жителька Збаразького району Ольга Зубик.

Не оминув град і Кременеччину. Там через стихію деякі населені пункти залишилися без електроенергії.

"Був невеликий град і дуже сильна гроза. Зараз небезпечні грози, з сильною блискавкою. В нас вимкнулася електроенергія. Але, на щастя, все швидко відновили", – додає жителька села Горинка Галина Бик.

Як інформує "За Збручем", за прогнозами Укргідрометеоцентру, грози і град ймовірні на Тернопільщині до кінця тижня. А за попередніми прогнозами, нестійкі погодні умови спостерігатимуться до середини місяця.

"Град, розміром з курячі яйця": на Тернопільщині люди продовжують потерпати від опадів (ФОТО), фото-1 "Град, розміром з курячі яйця": на Тернопільщині люди продовжують потерпати від опадів (ФОТО), фото-2
Град Тернопільщина опади
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі