На Тернопільщині представили керівника обласного осередку партії «Слуга народу»

Тернопільську обласну організацію партії «Слуга народу» очолив 45-річний Володимир Гевко — народний депутат України.

Володимир Гевко закінчив Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя за спеціальністю “Менеджмент організацій”. Підприємець, громадський діяч та науковець у 1997-2017 роках працював викладачем, доцентом кафедри менеджменту Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя. Кандидат економічних наук, докторант (з 2017 року).

З 2001 року - директор навчально-консалтингової компанії “Профі-Центр”. Голова Регіональної Ради підприємців при Тернопільській ОДА. Член Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, 2015-2019 рр.

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання по 167 округу (Тернопільська область) від партії “Слуга народу”. Член однойменної фракції. З 10 листопада 2019 року - член партії. Заступник голови Комітету з питань бюджету.

Рішення призначити керівником Тернопільської парторганізації Володимира Гевка ухвалили 5 червня члени обласної партійної організації під час конференції регіонального партійного осередку. Його кандидатуру також затвердила Вища рада партії.

Під час представлення народна депутатка України, заступниця голови фракції «Слуга Народу» Євгенія Кравчук підкреслила, що керівники обласних партійних організацій будуть не тимчасовими, а діятимуть і після місцевих виборів.

«Ще на парламентській кампанії ми обіцяли встановити постійний зворотній зв’язок з громадянами. Для цього потрібні представництва партії. Наші обласні структурні утворення стануть постійно діючими осередками спілкування з мешканцями кожного регіону. Ми не «спускатимемо» готові рішення з Києва, а лише допомагатимемо місцевим мешканцям розвивати той чи інший регіон. Є проблема? Вирішимо це разом!» – пояснив Олександр Корнієнко.

Володимир Гевко подякував колегам депутатам за довіру і зазначив, що Тернопільський штаб – місце, де знатимуть проблеми жителів краю і допомагатимуть їх вирішити.

«Наша команда на чолі з Володимиром Зеленським прийшла не виборами займатися, а змінювати Україну від Києва до найменшого села.Ще на парламентській кампанії ми обіцяли встановити постійний зворотній зв’язок з громадянами. Для цього потрібні представництва партії. Наш штаб – постійно діючий осередок спілкування з мешканцями нашої області,» - зазначив Володимир Гевко.

Крім Тернопільської, 30 травня та 5 червня 2020 року призначені керівники ще 17 обласних партійних осередках. Створені регіональні організації партії «Слуга Народу» із статусом юридичних осіб.

Нагадаємо, що політична партія «Слуга Народу» 21 липня 2019 року здобула перемогу на парламентських виборах і сформувала найбільшу в історії Україну фракцію у Верховній Раді, до якої зараз входять 248 народних депутатів. Офіційна ідеологія партії – український центризм. Він передбачає пошук компромісу між різними групами населення, уникнення розколу країни за політичними, етнічними та мовними ознаками, відмову від лівого та правого екстремізму.

Гевко осередок слуга народу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі