Тернопільських даішників тішать нечищені дороги та ями

Даішникам негода хоч і додає роботи, однак не може не… тішити. Інспектори стверджують, що через снігопади, негоду і не добре почищені дороги та ями аварій з потерпілими суттєво меншає.

– В нас запроваджено цілодобове чергування працівників сектору організації дорожнього руху, – каже начальник сектору профілактичної роботи УДАІ Володимир Продеус. – Десь ускладнюються погодні умови, затор на підйомі, напряму інформуються організації, щоб вживали заходів.

Від коли почались снігопади, а дороги як слід не розчищені та "вилізли" ями, водії стали уважнішими на дорозі. Вони не обганяють, не перевищують швидкість, не роблять різких рухів. Це, на думку інспекторів, і стало причиною зменшення аварійності з потерпілими майже на третину. Чимала частина водіїв взагалі пересідає на громадський транспорт.

Додала клопотів надто сніжна зима рятувальникам. Вони пригадують, як витягали з кюветів вантажівки на об’їздній, та розтягали фури.

– Визволяли наші працівники на центральних трасах авто з дітьми та з породіллями, возили хліб і продукти до тижнями відрізаних негодою сіл, а на трасах поїли людей гарячим чаєм, – каже начальник відділу роботи зі ЗМІ та громадськістю територіального УМНСУ в області Ігор Невінський. – У місті роботи зазвичай менше. Але якщо існує загроза для людей – ми одразу на місці.

Довідка

Аварійність на дорогах області

Січень-лютий 2013 р. (аналогічний період 2012 р)

23 аварії з потерпілими (35)

5 загинули (8)

30 отримали травми (43)

20 хвилин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі