"Молю Бога, щоб все обійшлося": у Козові діти з'їли продукти, які вже 3 місяці могли бути небезпечними (ФОТО)

"Молю Бога, щоб все обійшлося": у Козові діти з'їли продукти, які вже 3 місяці могли бути небезпечними, Георгій Шевчук

На Тернопільщині діти ледь не стали жертвами харчового отруєння, придбавши в магазині продукти, які вже три місяці як були непридатними до вживання. 

Про це на своїй сторінці в мережі Фейсбук повідомила Ірина Москалюк, яка мешкає у Козові.

"Ось такий сирок купив сьогодні мій син у магазині... Термін придатності минув ТРИ місяці тому!!! Питання до керівництва: у вас совість є? Чи тільки бажання наживи? Це ж товари для дітей!!! На жаль, поки я прийшла з роботи, діти їх вже з'їли. Тепер молю Бога, щоб все обійшлося!!!",- ідеться у повідомленні.

"Дорогу до цього закладу слід забути, торгівля просрочкою там процвітає",- прокоментував Михайло Осадця.

"Я не хочу їхніх коштів. Але коли прийшла в магазин вони навіть не вибачилися. Сказали, що завтра будуть виясняти хто прийняв просрочений товар. Але слова , "вибачте'' я від них не почула",- зазначила Ірина Москалюк.

"До якої совісті бар..г ви апелюєте...??? Якщо є збережений чек, або ж неякісна продукція, котра є придбаною у цьому ж торгівельному відділі магазину, тоді Ви можете боротися за свої права як споживач,в іншому випадку , залишається писати пости у Fb,...Люди, навчіться врешті використовувати свої права як споживач...Читайте, вивчайте закони.... Виборюйте справедливість і якість купленої Вами продукції...",- додав коментар Віктор Васильцов.

"Молю Бога, щоб все обійшлося": у Козові діти з'їли продукти, які вже 3 місяці могли бути небезпечними (ФОТО), фото-1 "Молю Бога, щоб все обійшлося": у Козові діти з'їли продукти, які вже 3 місяці могли бути небезпечними (ФОТО), фото-2
Зіпсовані_сирки Тернопільщина загроза_харчового_отруєння
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі