"Таємнича смерть журналістки з Тернопільщини": поліція змінила основну версію загибелі у Таїланді

"Таємнича смерть журналістки з Тернопільщини": поліція змінила основну версію загибелі у Таїланді, Георгій Шевчук

Поліція Таїланду вважає, що причиною смерті української журналісти Ольги Фролової на острові Самуї є самогубство. Також зазначається, що чоловік та бойфренд жінки не причетні до її смерті.

Як інформує "ТСН", хоча правоохоронці спочатку підозрювали, що Ольга Фролова була вбита, а її тіло намагались приховати, то зараз вони стверджують, що жінка, ймовірно, вчинила самогубство.

Судмедексперти не виявили ознак насильницької смерті, а слідчі знайшли речі, які жінка залишила в торговому центрі до того, як зникла.

"Немає жодних доказів нападу, нанесення ударів чи асфіксії (задушення)", - сказав начальник поліції Бо Пхут Ютана Сірісомбат. -"Її хлопець та колишній чоловік також сказали, що вона страждала на глибоку депресію. Ми вважаємо, що ці фактори могли призвести до самогубства".

Журналісти зв'язалися з чоловіком померлої Дмитром Фроловим. Він прокоментував нові дані від місцевої поліції і сказав, що "зараз вона працює належним чином".

Як повідомляє онлайн-платформа ThaiVisa, поліція проаналізувала записи з камер відеоспостереження і встановила, що залишивши орендований мотоцикл в магазині, Ольга Фролова попрямувала до лісу. Увесь цей час поряд з нею нікого не було.

Проте розслідування продовжується, адже поліція все ще чекає повного звіту про результати розтину тіла померлої.

Нагадаємо:

Ольгу Фролову знайшли мертвою у лісі на острові Самуї. Її тіло випадково помітив працівник готелю, який збирав гриби в лісі.

Поліція розглядала версію скоєння вбивства Фролової. Жінку знайшли під пальмовим листям, правоохоронці припускали, що її тіло намагалися приховати. Водночас відомо, що Ольга страждала на біполярний розлад і була схильна до спалахів гніву.

Загибла українка перебувала у 12-річному шлюбі з Дмитром Фроловим, з яким разом виховували сина. Однак два місяці тому вона залишила чоловіка, щоб жити з новим бойфрендом -

Смерть українки в Таїланді: загибла посварилася з британським бойфрендом в день зникнення 47-річним британцем.

Поряд з тілом жінки не було мобільного телефону. Поліція прочісувала територію у межах 100 метрів від місця, де знайшли тіло Фролової, у його пошуках.

Смерть_журналістки_з_Тернопільщини Таїланд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі