"Це катастрофа": у мережі поширюють фото масштабних наслідків стихійного лиха на Тернопільщині (ФОТО)

"Це катастрофа": у мережі поширюють фото масштабних наслідків стихійного лиха на Тернопільщині, Георгій Шевчук

Внаслідок стихійного лиха на Тернопільщині, яке сталося вчора (13 червня), фермерські господарства у деяких селах зазнали колосальних збитків.

Як інформує "Доба", через вітер та грозу у Більче-Золотому на Тернопільщині повалені дерева та знищений урожай. Подекуди вирування стихії спричинило справжню катастрофу. Наслідки негоди оприлюднив пресцентр Більче-Золотецької ОТГ.

Також у громаді внаслідок значного дощу підтоплене 1 подвір’я. Для відкачки води залучався черговий караул місцевої пожежної команди с. Більче-Золоте.

"Це катастрофа": у мережі поширюють фото масштабних наслідків стихійного лиха на Тернопільщині (ФОТО), фото-1 "Це катастрофа": у мережі поширюють фото масштабних наслідків стихійного лиха на Тернопільщині (ФОТО), фото-2 "Це катастрофа": у мережі поширюють фото масштабних наслідків стихійного лиха на Тернопільщині (ФОТО), фото-3 "Це катастрофа": у мережі поширюють фото масштабних наслідків стихійного лиха на Тернопільщині (ФОТО), фото-4 "Це катастрофа": у мережі поширюють фото масштабних наслідків стихійного лиха на Тернопільщині (ФОТО), фото-5 "Це катастрофа": у мережі поширюють фото масштабних наслідків стихійного лиха на Тернопільщині (ФОТО), фото-6 "Це катастрофа": у мережі поширюють фото масштабних наслідків стихійного лиха на Тернопільщині (ФОТО), фото-7 "Це катастрофа": у мережі поширюють фото масштабних наслідків стихійного лиха на Тернопільщині (ФОТО), фото-8 "Це катастрофа": у мережі поширюють фото масштабних наслідків стихійного лиха на Тернопільщині (ФОТО), фото-9 "Це катастрофа": у мережі поширюють фото масштабних наслідків стихійного лиха на Тернопільщині (ФОТО), фото-10 "Це катастрофа": у мережі поширюють фото масштабних наслідків стихійного лиха на Тернопільщині (ФОТО), фото-11 "Це катастрофа": у мережі поширюють фото масштабних наслідків стихійного лиха на Тернопільщині (ФОТО), фото-12 "Це катастрофа": у мережі поширюють фото масштабних наслідків стихійного лиха на Тернопільщині (ФОТО), фото-13
Стихійне_лихо Тернопільщина знищений_урожай
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі