ДТП у Тернополі: утворився гігантський затор із тролейбусів (ФОТО)

ДТП у Тернополі: утворився гігантський затор із тролейбусів, Георгій Шевчук

Сьогодні (14 червня) у Тернополі, на перехресті вулиці Глиняної та проспекта Бандери, близько 17:30 сталася ДТП.

Як повідомили редакції сайту 0352.ua очевидці подій, внаслідок аварії, в котру потрапили легкові автомобілі, було суттєво ускладнено рух транспорту на даній ділянці дороги.

Побиті автомобілі заважають нормальному руху на обох смугах: легковики об'їжджають місце ДТП по зустрічній, а тролейбуси цього зробити не можуть. Ще кілька тролейбусів стоять на зупинці "Євроринок".

Станом на 19:00 рух на ділянці автодороги вже відновили. Автомобілі, що потрапили в ДТП, забрав евакуатор.

Обставини та причини аварії з'ясовуються. Очікується офіційний коментар поліції.

ДТП у Тернополі: утворився гігантський затор із тролейбусів (ФОТО), фото-1 ДТП у Тернополі: утворився гігантський затор із тролейбусів (ФОТО), фото-2 ДТП у Тернополі: утворився гігантський затор із тролейбусів (ФОТО), фото-3 ДТП у Тернополі: утворився гігантський затор із тролейбусів (ФОТО), фото-4 ДТП у Тернополі: утворився гігантський затор із тролейбусів (ФОТО), фото-5 ДТП у Тернополі: утворився гігантський затор із тролейбусів (ФОТО), фото-6 ДТП у Тернополі: утворився гігантський затор із тролейбусів (ФОТО), фото-7 ДТП у Тернополі: утворився гігантський затор із тролейбусів (ФОТО), фото-8 ДТП у Тернополі: утворився гігантський затор із тролейбусів (ФОТО), фото-9 ДТП у Тернополі: утворився гігантський затор із тролейбусів (ФОТО), фото-10
ДТП Тернопіль тролейбуси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі