"Оскаженів від мови": чоловік обстріляв українців у Польщі та накинувся на поліцію

"Оскаженів від мови": чоловік обстріляв українців у Польщі та накинувся на поліцію  , Георгій Шевчук

Напад на громадян України стався в центрі міста Грудзьондз. 33-річний поляк оскаженів, коли почув, як група іноземців на тротуарі розмовляла українською мовою.

Як інформує "Під прицілом" з посиланням на польську газету "Express", спочатку він почав на словах погрожувати їм фізичною розправою, а згодом дістав газовий пістолет та відкрив стрільбу в бік українців. Нападник кричав, щоб ті покинули Польщу і переслідував їх, аж поки вони не сховалися в дворі сусіднього будинку. Ніхто з громадян України не постраждав в результаті інциденту.

Поліцію викликали місцеві мешканці, які почули крики на вулиці. Чоловік зі зброєю також намагався чинити опір правоохоронцям, кидаючи в їхній бік камінням та тротуарною плиткою. Після того, як його все-таки затримали, то звинуватили в незаконному зберіганні зброї й зневажені осіб через їхню національність.

Нападнику тепер загрожує до 8 років в’язниці, однак поки його відпустили під заставу 1,5 тисячі злотих з обов’язком тричі на тиждень відмічатися у поліцейському відділку.

Польща обстріляв_українців українська_мова
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі