Що буде з субсидіями тернополян після закінчення карантину?

Всім домогосподарствам в Україні, які отримували субсидію в минулому опалювальному періоді, наступне переоформлення здійснять без додаткового звернення людей.

Під час карантину субсидій українців позбавляти не будуть, пише Будпорт.

В березні Верховна Рада прийняла законопроєкт, який регулює нарахування субсидій, комунальних послуг та інші виплати українцям. У період карантину заборонили нараховувати штрафи за несвоєчасну оплату послуг, застосовувати пеню і відключати від послуг тих, хто не встиг погасити заборгованість в строк.

Як пояснив заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко, в даному документі є також пункт про субсидії українців. Згідно з цим пунктом, позбавити субсидії у період карантину споживача не можна. Особливо цей пункт стосується тих громадян, які отримували допомогу від держави раніше.

Заступник Міністра додав, що ті користувачі, які отримували субсидію до карантину, будуть отримувати її надалі. Ті, кому призначили субсидію в період опалювального сезону, будуть отримувати її далі. Звертатися таким споживачам в органи соціального захисту не потрібно, субсидію призначать знову, автоматично. 

Україна субсидія карантин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі