30 юнаків та дівчат “блукали” засніженою Тернопільщиною

Туристичні та спортивні змагання, лекції та 40 км шляхами із найстарішими церквами району, місцями найбільших боїв УПА – так на Зборівщині пройшов зимовий вимарш під назвою “Стежками Остапа“.

Захід відбувся 23 лютого в рамках молодіжної кампанії “Пам’ятай  про великі дні наших визвольних змагань“. Присвячений вимарш пам’яті легендарного полковника УПА Омеляна Польового (псевдо- Остап).

Організаторами заходу виступив Зборівський осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу та товариства “Просвіта“.  У рамках вимаршу близько 30 юнаків та дівчат проходили смугу перешкод, змагалися у стрільбі, знайомились при вечірній ватрі, слухали лекції про націоналістичний рух в Україні, семінари на тему лідерства. Кращі учасники отримали тематичні подарунки.

“Такого роду захід містить і ідеологічну та духовну складову, і фізичний та вольовий вишкіл, і інтелектуальне навантаження. Це якраз те, що потрібно сучасній активній молоді. Також традиційно діяла заборона на паління та вживання алкоголю, адже однією з цілей наших акцій є пропаганда здорового способу життя“, – розповів комендант вимаршу Василь Мудло.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі