У місті на Тернопільщині злодії добровільно повернули викрадені раніше гроші

У місті на Тернопільщині злодії добровільно повернули викрадені раніше гроші. 

У лютому цього року туристичну скриню, яка знаходиться в історичному центрі Чорткова, черговий раз розбили та пограбували зловмисники. Завдяки камерам відеоспостереженням та оперативним слідчим діям вдалося встановити особи злочинців. Ними виявились четверо хуліганів із Заліщицького району, троє із яких – неповнолітні.

В ході розслідування зловмисники виявили бажання мирно вирішити конфлікт, пишуть Тернополяни. Вони погодилися добровільно повернути награбоване. Слідство встановило, що сума викраденого – 3058 грн.

У вівторок, 16 червня, відбувся акт приймання-передачі викрадених коштів. За участі юристки Чортківської міської ради, членів комісії для отримання викрадених коштів, слідчих, батьків та опікунів зловмисників, офіційних представників винуватців, хулігани вкинули у вже відремонтовану скриньку встановлену суму.

До слова, ремонт туристичної скрині також зробили за рахунок грабіжників. Роботи із відновлення зламаного елементу благоустрою вартував 6 200 грн. Попереду на хуліганів ще чекає судовий процес.

Тернопільщина злодії гроші повернення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі