"Вогняне кільце": вражаюче сонячне затемнення можна буде побачити на Тернопільщині

"Вогняне кільце": вражаюче сонячне затемнення можна буде побачити на Тернопільщині , Георгій Шевчук

У цю неділю (21 червня) прогнозують кільцеподібне сонячне затемнення, яке можна буде спостерігати з території України. Спостерігати цікаве явище зможуть і жителі Тернопільщини.

Як повідомляють "Тернополяни", у ці вихідні повне "вогняне кільце" буде видно з центральної Африки та з Азії, починаючи з 03:45 UTC 21 червня 2020 року. У багатьох інших місцях, від Південно-Східної Європи до північної частини Австралії, буде видно часткове кільцеподібне затемнення.

В Україні сонячне затемнення відбудеться о 9:40. Його можна буде дивитися на YouTube. Наступне таке затемнення буде 10 червня наступного року.

Як зазначається, на піку затемнення Місяць перекриє 99,4 відсотка Сонця. Максимальна фаза затемнення буде спостерігатися на півночі Індії.

Це затемнення є повторенням через сарос кільцеподібного сонячного затемнення 10 червня 2002 року (в районі Тихого океану).

Кільцеподібне сонячне затемнення - це затемнення Сонця, при якому земну поверхню перетинає конус-продовження місячної тіні (Місяць надто далеко від Землі, щоб повністю закрити Сонце).

Сонячне_затемнення Тернопільщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі