У Тернополі чоловік відібрав у циган кошенят, яких ті били та мордували (ВІДЕО)

Про прикрий випадок, який трапився сьогодні у Тернополі, розповів Назарій Хамуляк. Йдучи додому, чоловік помітив, як жінку з кошеням на руках, обступили цигани. Що вони хотіли і чому не відходили від тернополянки – Назарій вирішив з’ясувати. Як стало відомо, тварини належали циганам, ті били та мордували їх, жінка ж спробувала захистити кошенят, пише Файне місто.

“Іду центром міста, а краєм ока бачу якусь нездорову ситуацію. Жіночка з песиком в руці тримає кошеня а її обступило купа циган. Ніби все ок, ніби не вимагають грошей, не б’ють нікого, не грабують… та іди собі Назаре далі, завершуй день. Але бачу очі в тої жінки з котиком якісь такі розгублені ….. і щось мене розвертає і направляє до неї.

Цигани десь взяли двох малесеньких кошенят. Одна каже, що їх їм дали на ринку (нібито там де торгують тими бідними тваринками), друга – що вони їх купили за 50 грн. чи за 1 грн.(тут не зрозуміло) … і так вони тарбаються від ранку з тими бідними котами, луплять їх через те що вони царапаються, мордують тримаючи за шию та розмахуючи ним на 360 градусів (шкода не встиг цього зняти, бо не добіг так швидко але саме тому мене то все завЕло!). Як я зрозумів, від ранку цих кошенят використовували в якості додаткового аргументу при жебракуванні.

Ми зупинили цю вакханалію, тварин забрали. Цигани порозбігалися. А я був такий злий, що вже майже сотворив чудо і та жінка у візку мало не стала на ноги”, – йдеться у пості Назарія Хамуляка.

У Тернополі чоловік відібрав у циган кошенят, яких ті били та мордували (ВІДЕО), фото-1 У Тернополі чоловік відібрав у циган кошенят, яких ті били та мордували (ВІДЕО), фото-2
тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі