Електроавтомобілі: історія розвитку та переваги

Сьогодні буденною справою є автомобілі на основі електричного двигуна. Попит на нього постійно зростає. Власники такого авто відзначають його пріоритет перед іншими видами, саме в його низькій вартості обслуговування. Але варто задуматись над тим, як все починалося.

Коли з’явились перші електромобілі?

Народження двигуна для електромобілів починається з 1839 ріку. Саме Роберт Андерсон виготовив його прототип. Згодом, на виставці у Франції, було представлено електромобіль Густава Трове. Трьохколісний концепт набирав швидкість до 12 кілометрів в годину. Таке авто мало можливість проїхати до 26 км. Що ж відбувалося далі?

1. Саме у 1901 році, винахідник Фердинанд Порше, представив перше гібридне авто Lohner–Porsche Mixte Hybrid і це відкриття було великим поштовхом для сучасної науки. Недоліком цих електромобілів було те, що в їх складі була складна система підзарядки двигуна. Для цього був потрібен мотор, який працював завдяки дії змінного струму.

2. У 1906 році винайшли діодний міст, який був значно простішим. Однак на цьому проблема не була вирішеною тому розвиток електромобілів призупинили повністю.

3. У 1998 році відновився розвиток такого типу авто саме у штаті Каліфорнія. Компанія General Motors випустила модель EV1. Особливістю електромобіля було те, що вона не продавалася за повною ціною, тому її попит швидко зріс. З 1997 року було продано близько 5 тисяч авто в штаті Каліфорнія. Електромобіль дуже подобався власникам і відгуки були тільки позивними.

4. У 2002 році знову зупинилося виробництво електромобілів, через те, що конкурентні компанії втрачали продажі звичайних автомобілів.

5. 22 травня 2010 року відбувся випуск Daihatsu Mira EV завдяки відомому розробнику Ілону Маску. Саме завдяки його вкладу відновилося виробництво електромобілів.

6. 24 серпня 2010 р. електромобіль з літій-іонними акумуляторами «Venturi Jamais Contente», встановив перший рекорд швидкості для цього винаходу - 495 км/г. І це було вражаюче!

Перейдіть в наш інтернет магазин автозапчастин klik.com.ua і насолоджуйтесь відмінним сервісом. Ми допоможемо Вам в виборі правильної продукції і запропонуємо найкращі ціни.

Як електромобілі змінили наше життя?

Електромобіль – це відкриття досить великого масштабу для людства. Це зміна свідомості і сприйняття автомобіля загалом. Екологічно чистий двигун, який не принесе шкоди для довкілля. Що може бути краще? Розвиток електромобільності формує кілька корисних факторів:

1) Інноваційний фактор. Електромобілі швидко захоплюють увагу та вдосконалюються з кожним днем. Завдяки цим розробкам відбувається розвиток інших галузей роботизації продукції.

2) Екологічний фактор. За рік наші авто спалюють понад 18000 тонн пального. Всі ці шкідливі речовини потрапляють в наше середовище і забруднюють повітря. Тому людство почало замислюватись над альтернативою і зараз знаходиться в правильному напрямку.

3) Енергетичний фактор. Ми можемо збільшити потужність вироблення зеленої енергії завдяки електромобілям. Це наша суцільна перемога. Також буде створена інфраструктура з надшвидкісними зарядними станціями. Напевно майбутнє покоління подякує нам за ці винаходи.

4) Соціальний фактор. Електроавтомобілі значно безпечніші. Ці авто володіють правильним розподілом швидкості та низьким центром ваги. Гальма в електромобілях значно міцніші і служать своєю ідеальною роботою досить довго. Також електромобілі не створюють шумового забруднення. Це значно зменшує стрес людей в великих містах.

Саме такі новітні розробки змінюють наше ставлення до науки і штовхають вперед процес розвитку науки. Нова свідомість людства призводить до значної революції розуміння і вдосконалення технологій. Обирай майбутнє і ти обереш свободу!

електроавтомобілі електромобілі автомобілі Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі